Вакуумний пакувальник від Gorenje - корисний, і красивий помічник на кухні, іще і легкий в експлуатації. Він стане у пригоді для зберігання різноманітних продуктів - від готових страв до зберігання м’яса і риби, які при такому способі упаковки не виділяють запахів.
Прокачайте власні навички організації простору і зберігання
Вакуумний пакувальний від Gorenje можна використовувати та для нехарчових продуктів. Використовуйте його для організації простору і зберігання, а також для герметизації і захисту від вологи предметів протягом активного відпочинку на свіжому повітрі.
Невеличкий і акуратний
Сучасні апарати для вакуумування не такі громіздкі, якими вони були раніше. Апарати для вакуумування від Gorenje мають компактний розмір і привабливий елегантний дизайн. Вони не займуть багато місця на вашій кухні. Крім того, вони мають відділення для зберігання шнура живлення, тому вам не доведеться хвилюватися через сплутані дроти.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Питание | Сеть |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація / Дисплей | індикація |
| Вакуумування вологих продуктів | є |
| Вакуумування пляшок | немає |
| Вакуумування сухих продуктів | є |
| Встроенный нож | є |
| Вес | 2.3 кг кг |
| Відділення для пакетів в корпусі | є |
| Габарити | 40 х 16 х 11 см |
| Довжина кабеля | 1.2 м |
| Довжина шва запаювання | 300 мм |
| Запаювання без вакуумізації | є |
| Комплектация | вакуумний пакувальник, 10 пакетів, вакуумний шланг, інструкція |
| Материал корпуса | пластик + метал |
| Мощность | 120 Вт Вт |
| Продуктивність насосу | 15 л/хв |
| Регулювання ступеня вакуумування | є |
| Створення вакууму в спеціальних контейнерах | є |
| Тип пакетів для вакуумування | рифлені |
| Тиск стиснення | 0.8 бар |
| Управление | кнопкове |
| Цвет | сріблястий з чорним |
Информация для заказа
- Цена: 4 820 ₴











