Автоматичне приготування - більше вільного часу для інших справ. За допомогою AutoPilot 8 Ви можете готувати запрограмовані страви. Помістивши страву в прилад, встановіть одну із 8 програм. Потім встановіть вагу страви і натисніть «Start». AutoPilot бере на себе приготування та визначає режим, температуру та тривалість приготування. Він навіть вимикає програму в кінці приготування. Використовуйте кришку під час готування, щоб залишити внутрішню камеру чистою.
Легке прибирання.
Ваша мікрохвильова піч легко забруднена і ви хочете швидко її очистити? Просто поставте чашку води з краплею засобу для миття посуду та маленькою ложкою у мікрохвильовку. Потім встановіть програму очищення. Система екологічно безпечного очищення пом’якшує залишки їжі і ви зможете просто витерти їх ганчіркою. Для швидкого та легкого очищення.
Ідеальне освітлення з мінімальними витратами електроенергії.
LED освітлення у духових шафах забезпечує економне споживання електроенергії, в той же час повністю огортаючи світлом всю духову шафу, аби вам було зручно спостерігати за приготуванням страв.
Швидкий доступ до улюблених програм та налаштувань.
У вас є улюблений режим для підігрівання їжі? Завдяки кнопці "улюблене" ви можете зберегти бажаний параметр - і вам більше ніколи не доведеться його вибирати. Просто оберіть та збережіть потрібну потужність та час. Натисніть кнопку з зірочкою - і страва скоро буде готова.
Простота налаштування.
Зі швидким стартом мікрохвильова піч працюватиме з максимальною потужністю протягом 30 секунд. Не потрібно налаштовувати додаткові параметри - для легшого користування та потужної роботи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Внутреннее покрытие | эмаль |
| Объем | 20 л |
| Характеристики гриля | |
| Максимальная мощность гриля | 1000 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Інверторна система | немає |
| Автоматичні програми | є |
| Блюдо для хрусткої скоринки | немає |
| Выпечка | немає |
| Відкриття дверцят | бічне, кнопкою |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 38.2 x 59.5 x 33.5 |
| Габарити ніші для вбудовування | 560-568 х 362-365 х 320 мм |
| Діаметр піддону | 29 см |
| Мощность | 800 Вт Вт |
| Откидная дверца | немає |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Решетка для гриля | є |
| Розміри для вбудовування ( ВхШхГ ) | 362 - 365 x 560 - 568 x 320 |
| Рівнів потужності | 5 /90 Вт, 180 Вт, 360 Вт, 600 Вт, 800 Вт |
| Тип відкриття дверцят | кнопка |
| Тип грилю | кварцовий |
| Управление | електронне |
| Функции | Автоматичні програми для розморожування: 4 штук; автоматичні програми для готування страв: 3 штук, Кнопка "улюблені" для індивідуальних налаштувань (1 налаштування), Швидкий старт: один клік для максимальної потужності протягом 30 секунд |
| Цвет | нержавіюча сталь з чорним |
Информация для заказа
- Цена: 12 750 ₴







