
Мікрохвильова піч Electrolux EMT25203C
6 178 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN30024
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вбудована мікрохвильова піч ELECTROLUX ідеально підійде для вашої кухні. Вона поєднує в собі широкі можливості приготування, просте управління і продуманий дизайн. Потужності 900 Вт буде достатньо для швидкого розігріву і прогрівання їжі. Обсяг робочої камери становить 25 літрів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Electrolux |
| Внутреннее покрытие | нержавеющая сталь |
| Цвет корпуса | Бежевый |
| Объем | 25 л |
| Характеристики гриля | |
| Максимальная мощность гриля | 1000 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити | 595 х 388 х 401 мм |
| Габарити ніші для вбудовування | 560 х 380 х 500 мм |
| Діаметр піддону | 32 см |
| Наличие дисплея | з дисплеєм |
| Потужність НВЧ | 900 Вт |
| Тип | з грилем |
| Тип відкриття дверцят | ручка |
| Тип грилю | теновий |
| Тип керування | сенсорне |
Информация для заказа
- Цена: 6 178 ₴

