
Холодильник Electrolux вбудований для вина, 82x30х57, полок - 6, зон - 1, бут-20, ST, чорний (EWUS020B5B)
38 547 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN30029
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вбудована винна шафа деально підходить для тимчасового або довгострокового зберігання, 500 Cellaring Core Single-Zone підтримує одну стабільну температуру для всіх вин. Встановіть температуру 12°C, щоб зберігати всі вина у винній шафі, або виберіть температуру від 5 до 18°C, щоб зберігати вина для подачі
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Electrolux |
| Количество температурных зон | 1 |
| Уровень шума | 42 дБ |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Цвет корпуса | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Внутреннее освещение | 1 /світлодіодне |
| Высота | 82 см мм |
| Высота для встраивания | 822 мм |
| Глубина | 57.1 см мм |
| Класс энергопотребления | A |
| Кількість полиць на напрямних | 6 шт |
| Макс. температура | 18 °С |
| Материал полок | дерев'яні |
| Можливості | з можливістю перевішування дверних завіс, регульовані ніжки |
| Мін. температура | 5 °С |
| Місткість пляшок ( ки ) | 20 шт |
| Управление | електронне/з цифровими індикаторами |
| Цвет | чорний, сірий |
| Ширина | 29.5 см |
Информация для заказа
- Цена: 38 547 ₴








