
Духова шафа Gorenje електрична, 77л, A+, IconLed, чорний (BOP6737E02BK)
16 563 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN30038
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Електрична духова шафа Gorenje об’ємом 77 літрів забезпечує комфортне та ефективне приготування страв. Дисплей IconLed дозволяє легко контролювати режими та налаштування. Піролізне очищення автоматично видаляє забруднення високою температурою. Клас енергоефективності A гарантує економне споживання електроенергії. Стильний чорний дизайн гармонійно впишеться в сучасну кухню.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры духового шкафа | |
| Вес | 29.4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Духовка | електрична |
| Максимальная температура | 300 °C |
| Можливості | освітлення, PerfectGrill, форма HomeMade Plus, AirFry, налаштування для піци, можливість готувати одночасно на різних рівнях, знімний склопакет, повільне випікання, FrozenBake, SuperSize |
| Объем | 77 л |
| Потужність мікрохвильової печі | 3500 Вт /(приєднувальна) |
| Споживання електроенергії у режимі очікування | 0.001 кВт |
| Тип | Встраиваемая |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 16 563 ₴









