
Духова шафа Gorenje електрична, 77л, A+, пара, готування на різних рівнях, білий (BPSA6747A08WG)
25 987 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN30039
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Електрична духова шафа Gorenje об’ємом 77 літрів забезпечує зручне та ефективне приготування страв. Функція пари допомагає зберегти соковитість продуктів, а можливість готування на різних рівнях забезпечує рівномірне пропікання. Інтуїтивний дисплей спрощує керування та вибір програм. Піролізне очищення дозволяє легко позбутися забруднень без зусиль. Стильний білий дизайн чудово доповнить будь-яку сучасну кухню.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Цвет корпуса | Белый |
| Габаритные размеры духового шкафа | |
| Вес | 36 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Духовка | електрична |
| Максимальная температура | 300 °C |
| Можливості | освітлення, динамічна система охолодження, HomeMADE - склепінчаста форма духовки, PerfectGrill, випікання з парою, IconTouch, очищення парою, STEPBake, налаштування для піци, плавне відкриття та закриття дверцят, можливість готувати одночасно на різних рі |
| Объем | 77 л // Емність для води: 0.13 л |
| Потужність мікрохвильової печі | 3500 Вт /(приєднувальна) |
| Споживання електроенергії у режимі очікування | 0.001 кВт |
| Тип | Встраиваемая |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 25 987 ₴









