
Духова шафа Gorenje електрична, 77л, A+, пара, готування на різних рівнях, нерж (BPSA6747A08X)
24 748 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN30040
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Електрична духова шафа Gorenje об’ємом 77 літрів забезпечує зручне та ефективне приготування страв. Функція пари сприяє збереженню соковитості продуктів та покращує якість випікання. Можливість готування на різних рівнях забезпечує рівномірний розподіл тепла. Інтуїтивний дисплей спрощує керування та вибір програм. Стильний корпус із нержавіючої сталі гармонійно доповнить сучасний інтер’єр кухні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Габаритные размеры духового шкафа | |
| Вес | 35.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Духовка | електрична |
| Максимальная температура | 300 °C |
| Можливості | освітлення, Механічне блокування дверцят, PerfectGrill, покриття TouchFree, випікання з парою, форма HomeMade Plus, IconTouch, очищення парою, STEPBake, налаштування для піци, плавне відкриття та закриття дверцят, AutoBake, можливість готувати одночасно н |
| Объем | 77 л // Емність для води: 0.13 л |
| Потужність мікрохвильової печі | 3500 Вт /(приєднувальна) |
| Споживання електроенергії у режимі очікування | 0.001 кВт |
| Тип | Встраиваемая |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
Информация для заказа
- Цена: 24 748 ₴









