
Мікрохвильова піч Whirlpool вбудована, 22л, електронне упр., 750Вт, нерж (MBNA900X)
12 942 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN30056
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вбудована мікрохвильова піч Whirlpool MBNA900X з об'ємом 22 л та 3D-технологією, що забезпечує рівномірний розподіл тепла. Функція Jet Start швидко розігріває їжу за 30 секунд, а JetDefrost забезпечує швидке та ефективне розморожування. Прозорі дверцята змінюють колір під час роботи для кращого контролю процесу приготування. Блокування від дітей запобігає випадковому ввімкненню. Стильний дизайн додає елегантності кухні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Whirlpool |
| Внутреннее покрытие | эмаль |
| Цвет корпуса | Нержавеющая сталь |
| Объем | 22 л |
| Тип управления | Электронное |
| Пользовательские характеристики | |
| Інверторна система | немає |
| Автоматичні програми | відсутні |
| Блюдо для хрусткої скоринки | немає |
| Вертел | немає |
| Выпечка | немає |
| Габарити | 595 х 382 х 320 мм |
| Габарити ніші для вбудовування | 556-568 х 360-365 х 300 мм |
| Діаметр піддону | 25 см |
| Максимальная мощность гриля | - |
| Наличие дисплея | з дисплеєм |
| Откидная дверца | немає |
| Пароварка | немає |
| Потужність НВЧ | 750 Вт |
| Решетка для гриля | немає |
| Розморожування | є |
| Розігрів | є |
| Тип | соло |
| Тип відкриття дверцят | кнопка |
| Тип грилю | немає |
| Тип керування | електронне |
Информация для заказа
- Цена: 12 942 ₴







