
Вентилятор 120 мм, Arctic BioniX P120, Black/White, PWM, 200-2100 об/хв, 4-pin, гідравлічний (ACFAN00116A)
598 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN30096
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Оптимізовано для статичного тиску
Під час розробки нового BioniX P120 особливу увагу було приділено сфокусованому повітряному потоку і, відповідно, високому статичному тиску. Вентилятор гарантує надзвичайно ефективне охолодження навіть при підвищеному опорі повітря. Тому BioniX P120 особливо добре підходить для використання на радіаторах і радіаторах.
Висока ефективність охолодження
Численні вдосконалення, такі як оновлена технологія двигуна та нова конструкція вентилятора, помітно підвищили продуктивність P-вентиляторів. У внутрішніх тестах продуктивності на рівні 28 дБ (А) нові P-вентилятори залишили позаду багатьох конкурентів.
Більш ефективна технологія
Двигун живиться від ШІМ-мікросхеми останнього покоління, яка дозволяє новому BioniX P120 працювати набагато ефективніше, ніж його попередники. Це економить енергію без шкоди для продуктивності.
Максимальна тиша, мінімальна вібрація
Навіть на низьких швидк
Під час розробки нового BioniX P120 особливу увагу було приділено сфокусованому повітряному потоку і, відповідно, високому статичному тиску. Вентилятор гарантує надзвичайно ефективне охолодження навіть при підвищеному опорі повітря. Тому BioniX P120 особливо добре підходить для використання на радіаторах і радіаторах.
Висока ефективність охолодження
Численні вдосконалення, такі як оновлена технологія двигуна та нова конструкція вентилятора, помітно підвищили продуктивність P-вентиляторів. У внутрішніх тестах продуктивності на рівні 28 дБ (А) нові P-вентилятори залишили позаду багатьох конкурентів.
Більш ефективна технологія
Двигун живиться від ШІМ-мікросхеми останнього покоління, яка дозволяє новому BioniX P120 працювати набагато ефективніше, ніж його попередники. Це економить енергію без шкоди для продуктивності.
Максимальна тиша, мінімальна вібрація
Навіть на низьких швидк
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Arctic |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| PWM | Є |
| Вентилятор | 120 x 120 мм |
| Довжина кабелю(ів) | 40 см |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Комплект | 1 шт |
| Конектор | 4 pin |
| Максимальное количество оборотов | 2000 об/хв і більше |
| Модульний | Нет |
| Обороти | 200 - 2100 об/хв |
| Обороти (макс.) | 2100 об/хв |
| Повітряний потік (макс.) | 67.56 CFM |
| Подсветка | немає |
| Подшипник | гідродинамічний (FDB) |
| Призначення охолодження | для корпусу |
| Размер | 120 мм |
| Реверсний | Нет |
| Роз'єм живлення | 4-pin |
| Рівень шуму (макс.) | 19.6 дБ |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | гідродинамічний підшипник |
| Товщина вентилятора | 27 мм |
| Уровень шума | 11 - 19.6 дБ |
| Цвет | Чорний / Білий |
Информация для заказа
- Цена: 598 ₴



