
Вентилятор 120 мм, Arctic F12, Black, 1350 об/хв, 3-pin, гідравлічний підшипник (ACFAN00201A)
231 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN30101
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Максимальна тиша, мінімальна вібрація
Навіть на низьких швидкостях звук роботи нового двигуна ARCTIC ледь помітний. Завдяки синусоїдальному намагнічуванню новий двигун створює лише близько 5% вібрації від комутації звичайного двигуна постійного струму без фільтра.
Інноваційний дизайн забезпечує тиху та ефективну вентиляцію
Інноваційний дизайн лопатей вентилятора покращує повітряний потік і забезпечує високоефективну вентиляцію. Крильчатка була розроблена з акцентом на мінімізацію рівня шуму, забезпечуючи при цьому необхідний потік повітря та тиск.
Тривалий термін служби
Гідродинамічний підшипник поставляється з масляною капсулою, яка запобігає витоку мастила. Таким чином, цей підшипник працює так само тихо, як і втулковий підшипник, але має значно більший термін служби.
Характеристики:
Швидкість вентилятора: 1350 об/хв.
Повітряний потік: 53 cfm / 90.1 m3/h.
Статичний тиск: 1 m
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Arctic |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| PWM | Немає |
| Вентилятор | 120 x 120 мм |
| Довжина кабелю(ів) | 40 см |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Комплект | 1 шт |
| Конектор | 3 pin |
| Максимальное количество оборотов | 1350 об/хв |
| Модульний | Нет |
| Обороти | 1350 об/хв |
| Обороти (макс.) | 1350 об/хв |
| Повітряний потік (макс.) | 53 CFM |
| Подсветка | немає |
| Подшипник | гідродинамічний (FDB) |
| Призначення охолодження | для корпусу |
| Размер | 120 мм |
| Реверсний | Нет |
| Роз'єм живлення | 3-Pin |
| Рівень шуму (макс.) | 12 дБ |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | гідродинамічний підшипник |
| Товщина вентилятора | 25 мм |
| Уровень шума | 12 дБ |
Информация для заказа
- Цена: 231 ₴



