
Вентилятор 140 мм, Arctic P14 Slim PWM PST, Black, PWM, 150-1800об/хв, 4-pin, гідравлічний (ACFAN00268A)
384 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN30102
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Ідеально підходить для невеликого простору
На відміну від стандартних 140-мм корпусних вентиляторів завтовшки 27 мм, P14 Slim PWM PST має монтажну глибину всього 16 мм. Це робить його ідеальним вибором для корпусів малого форм-фактора (SFF). Відповідні гвинти для кріплення на радіаторі вже входять до комплекту постачання.
Оптимізовано для високого статичного тиску
Оскільки конструкція вентилятора P14 Slim PWM PST оптимізована для створення сфокусованого потоку повітря, він створює високий статичний тиск. Вентилятор забезпечує надзвичайно ефективне охолодження та хороший потік повітря - навіть за підвищеного опору повітря. Це робить P14 Slim PWM PST особливо придатним для використання в прихованих повітрозабірниках, пилових фільтрах, радіаторах і загалом у невеликих корпусах, де мало місця для вільного потоку повітря через компактно розміщене обладнання.
Максимальна тиша, мінімальна вібрація
Шум від роботи нещодавно розробленого двигуна AR
На відміну від стандартних 140-мм корпусних вентиляторів завтовшки 27 мм, P14 Slim PWM PST має монтажну глибину всього 16 мм. Це робить його ідеальним вибором для корпусів малого форм-фактора (SFF). Відповідні гвинти для кріплення на радіаторі вже входять до комплекту постачання.
Оптимізовано для високого статичного тиску
Оскільки конструкція вентилятора P14 Slim PWM PST оптимізована для створення сфокусованого потоку повітря, він створює високий статичний тиск. Вентилятор забезпечує надзвичайно ефективне охолодження та хороший потік повітря - навіть за підвищеного опору повітря. Це робить P14 Slim PWM PST особливо придатним для використання в прихованих повітрозабірниках, пилових фільтрах, радіаторах і загалом у невеликих корпусах, де мало місця для вільного потоку повітря через компактно розміщене обладнання.
Максимальна тиша, мінімальна вібрація
Шум від роботи нещодавно розробленого двигуна AR
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Arctic |
| Диаметр вентилятора | 140 мм |
| Назначение | Для корпуса |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 109 г |
| Пользовательские характеристики | |
| MTBF | - |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Давление | 1.31 мм H2O |
| Додаткові дані | - |
| Колір крильчатки | чорний |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
| Максимальна швидкість обертів | 1800 об/хв |
| Наличие дисплея | немає |
| Номинальное напряжение | 12 В |
| Номинальный ток | 0.19 A |
| Повітряний потік | 47 CFM |
| Подсветка | без підсвічування |
| Потребляемая мощность | 4 Вт |
| Регулювання обертів | є |
| Роз'єм живлення | 4-pin |
| Роз'єм управління підсвічуванням | - |
| Розміри | 140 х 140 х 16 мм |
| Технології підсвічування | - |
| Тип подшипника | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Толщина | 16 мм |
| Уровень шума | 22.6 дБ |
| Цвет корпуса | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 384 ₴





