
Витяжка Hansa OMP6553BGH
6 540 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN30243
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Витяжка Hansa OMP6553BGH відноситься до моделей вбудованого типу. Вона досить добре вписується в будь-який тип інтер’єру, оскільки зовнішність адаптована під будь-який стиль. При цьому на увазі залишається лише невелика частина загальної конструкції, за рахунок чого техніка успішно гармонує з іншими побутовими приладами. Стандартні розміри шириною 55 см дозволять провести швидкий і точний монтаж.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hansa |
| Количество скоростей | 3 |
| Тип вытяжки | Встраиваемая |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Таймер | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоотключение | є |
| Вугільний фільтр | є (до комплекту поставки не входить) |
| Диаметр выходного отверстия | 150 мм |
| Жировий фільтр | алюмінієвий |
| К- ть швидкостей | 3 |
| К-ть двигунів | 1 двигун |
| Количество двигателей | 1 |
| Комплект монтажний | немає |
| Обратный клапан | немає |
| Потужність ламп | 1х5 Вт |
| Производительность | 462 куб.м/год куб. м/час |
| Пульт управления | Нет |
| Режимы работы | відведення/рециркуляція |
| Розміри (ШхВхГ) | 550 х 256 х 290 мм |
| Тип керування | сенсорне |
| Тип монтажа | у шафу |
| Тип освещения | LED-стрічка |
| Тип фільтра повітря | Відведення повітря, Рециркуляція |
| Турбо-режим | немає |
| Функція Hob2Hood | немає |
| Ширина | 55 см |
Информация для заказа
- Цена: 6 540 ₴






