
Відеокарта GeForce RTX 5060, Asus, DUAL OC, 8Gb GDDR7, 128-bit, 8-pin (DUAL-RTX5060-O8G)
18 667 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN30259
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
SUS Dual GeForce RTX™ 5060 поєднує в собі потужну систему охолодження з широкою сумісністю. Передові рішення для охолодження від флагманських відеокарт, включаючи два вентилятори Axial-tech для оптимізації потоку повітря до радіатора. Розроблена в компактному 2,5-слотовому формфакторі, вона забезпечує більшу потужність у меншому просторі. Ці покращення роблять ASUS Dual ідеальним вибором для геймерів, яким потрібна потужна графіка в компактному корпусі.
- Тензорні ядра п'ятого покоління
Максимальна продуктивність ШІ з FP4 та DLSS 4 - Нові потокові мультипроцесори
Оптимізовано для нейронних шейдерів - Ядра трасування променів четвертого покоління
Створено для мегагеометрії - Графіка та продуктивність, покращені штучним інтелектом
NVIDIA DLSS 4 з генерацією кількох кадрів - Переможна швидкість реагування
NVIDIA Reflex 2 з технологією Frame Warp - Реалістична графіка
Повне трасування променів
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип видеопамяти | GDDR |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 3 |
| HDMI | 1 |
| USB Type-C | відсутній |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Відновлена | Нет |
| Графічний чіп | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Довжина відеокарти | 228 мм |
| Дополнительное питание | 1х8-pin |
| Интерфейс подключения | PCI-Express 5.0 |
| Количество вентиляторов | 2 |
| Кількість займаних слотів | 3 |
| Кількість підтримуємих моніторів | 4 |
| Максимальное разрешение | 7680x4320 |
| Назначение | ігрова |
| Наличие подсветки | без підсвічування |
| Наявність розгону (ОС) | з розгоном |
| Объем памяти | 8 ГБ |
| Підтримка AMD CrossFireX | немає |
| Підтримка Nvidia SLI | немає |
| Підтримувані 3D API (DirectX, OpenGL) | DirectX, OpenGL |
| Рекомендована потужність блоку живлення | 550 Вт |
| Серія AMD | - |
| Серія Nvidia | GeForce RTX 50 Series |
| Система охлаждения | активна |
| Тип памяти | GDDR7 |
| Форм-фактор | дискретна (стандартна) |
| Цвет | Black |
| Частота пам'яті, МГц | 28000 |
| Частота ядра, МГц | OC Mode - 2565 MHz, Default Mode – Boost Clock : 2535 MHz |
| Шина пам'яті | 128 біт |
Информация для заказа
- Цена: 18 667 ₴








