
Відеокарта GeForce RTX 5070 Ti Gigabyte EAGLE OC ICE SFF (White Edition) 16Gb GDDR7 (GV-N507TEAGLEOC ICE-16GD)
51 972 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN30281
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
Ваша креативна перевага з ШІ
Інтеграція передових технологій штучного інтелекту дає змогу автоматизувати складні процеси, покращувати якість зображення та прискорювати роботу з мультимедійним контентом. Відеокарта підтримує ШІ-оптимізацію, яка робить творчість та ігри ще більш захопливими та продуктивними.
Революційні технології RTX
RTX - це платформа нового покоління для повного трасування променів і нейронного рендерингу, які кардинально змінюють підхід до ігор і створення контенту. Понад 700 ігор і застосунків використовують RTX для реалізації неймовірної графіки та високої продуктивності, доповнюючи їх новими AI-функціями, такими як DLSS Multi Frame Generation.
Підтримка DLSS 4
DLSS - це революційний набір нейронних технологій рендерінгу, що використовує штучний інтелект для збільшення частоти кадрів, зменшення затримок та покращення якості зображення. Остання версія DLSS 4 включає нове покоління Multi Frame Generation, поліпшену Ray Reconstructio
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gigabyte |
| Состояние | Новое |
| Тип видеопамяти | GDDR |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 3 |
| HDMI | 1 |
| USB Type-C | відсутній |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Відновлена | Нет |
| Графічний чіп | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Довжина відеокарти | 304 мм |
| Дополнительное питание | 1х16-pin |
| Интерфейс подключения | PCI-Express 5.0 |
| Количество вентиляторов | 3 |
| Кількість займаних слотів | 4 |
| Кількість підтримуємих моніторів | 4 |
| Максимальное разрешение | 7680x4320 |
| Назначение | ігрова |
| Наличие подсветки | з підсвічуванням |
| Наявність розгону (ОС) | з розгоном |
| Объем памяти | 16 ГБ |
| Підтримка AMD CrossFireX | немає |
| Підтримка Nvidia SLI | немає |
| Підтримувані 3D API (DirectX, OpenGL) | DirectX, OpenGL |
| Рекомендована потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Серія AMD | - |
| Серія Nvidia | GeForce RTX 50 Series |
| Система охлаждения | активна |
| Тип памяти | GDDR7 |
| Форм-фактор | дискретна (стандартна) |
| Цвет | white |
| Частота пам'яті, МГц | 28000 |
| Частота ядра, МГц | Boost Clock: 2482 MHz; Extreme Performance: 2497 MHz |
| Шина пам'яті | 256 біт |
- Цена: 51 972 ₴










