
Відеокарта Radeon RX 9070, Gigabyte, GAMING OC, 16Gb GDDR6, 256-bit, 2x8-pin (GV-R9070GAMING OC-16GD)
32 747 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN30286
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дивовижний зовнішній дизайн
Серія GAMING черпає концепцію з хутряних воїнів, змішуючи футуристичну броню з механічною естетикою, щоб забезпечити винятковий захист та потужну міцність. Вона виходить за рамки просто зовнішнього вигляду та функціональності, пропонуючи глибоку інтерпретацію футуристичних технологій.
Освітлення
Завдяки 16.7 млн параметрів кольору, що настроюються, і численним світловим ефектам ви можете вибрати будь-який світловий ефект або синхронізувати його з іншими пристроями в GIGABYTE CONTROL CENTER.
Розсувна бічна пластина
Силова броня має конструкцію з розсувною бічною пластиною, що дозволяє користувачам налаштовувати складання відповідно до свого унікального стилю.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gigabyte |
| Тип видеопамяти | GDDR6 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 2 |
| HDMI | 2 |
| USB Type-C | відсутній |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Відновлена | Нет |
| Графічний чіп | AMD Radeon RX 9070 |
| Довжина відеокарти | 288 мм |
| Дополнительное питание | 2х8-pin |
| Интерфейс подключения | PCI-Express 5.0 |
| Количество вентиляторов | 3 |
| Кількість займаних слотів | 3 |
| Кількість підтримуємих моніторів | 4 |
| Максимальное разрешение | 7680x4320 |
| Назначение | ігрова |
| Наличие подсветки | без підсвічування |
| Наявність розгону (ОС) | без розгону |
| Объем памяти | 16 ГБ |
| Підтримка AMD CrossFireX | немає |
| Підтримка Nvidia SLI | немає |
| Підтримувані 3D API (DirectX, OpenGL) | DirectX, OpenGL |
| Рекомендована потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Серія AMD | Radeon RX 9000 Series |
| Серія Nvidia | - |
| Система охлаждения | активна |
| Тип памяти | GDDR6 |
| Форм-фактор | дискретна (стандартна) |
| Цвет | Black |
| Частота пам'яті, МГц | 20000 |
| Частота ядра, МГц | Boost Clock : 2700 MHz; Game Clock: 2210 MHz |
| Шина пам'яті | 256 біт |
Информация для заказа
- Цена: 32 747 ₴










