
Відеокарта GeForce RTX 3050, MSI, VENTUS 2X E OC, 6Gb GDDR6, 96-bit (RTX 3050 (RTX 3050 VENTUS 2X E 6G OC)
11 281 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN30312
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Серія Ventus орієнтована на швидкість, тому в конструкції цих відеокарт немає нічого зайвого. За їх охолодження відповідає кулер з двома вентиляторами, а стильний дизайн гармонійно впишеться в будь-який ПК.

ОРИГІНАЛЬНА ДРУКОВАНА ПЛАТА
Не всі друковані плати однакові в роботі. Спеціальна конструкція друкованої плати MSI забезпечує більшу надійність та посилену систему живлення, що забезпечує стабільну роботу пристрою.
Технологія охолодження Dual Fan
- Вентилятори TORX Fan 3.0: створюють посилений статичний тиск, збільшуючи ефективність охолодження.
- Технологія Zero Frozr: не використовує вентилятори при низьких навантаженнях, забезпечуючи безшумну роботу відеокарти.
- Термопрокладки: слугують для швидкої предачі тепла від компонентів відеокарти до радіатора
MSI Center
Ексклюзивне програмне забезпечення MSI Center дозволяє відстежувати, налашто
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Тип видеопамяти | GDDR6 |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | немає |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Type-C | немає |
| VGA | немає |
| Виробник GPU | nVidia |
| Відеопам'ять | 6 ГБ |
| Графічний процесор | RTX 3050 |
| Довжина відеокарти | 189 мм |
| Живлення відеокарти | без дод. живлення |
| Интерфейс | PCI Express 4.0 |
| Количество вентиляторов | 2 |
| Кількість займаних слотів | 2 слота |
| Назначение | ігрові |
| Подсветка | немає |
| Підтримка UHD | 4K |
| Рекомендований БЖ | 300 Вт і більше |
| Розгін | OC |
| Серия | Ventus |
| Тактова частота GPU | 1492 МГц |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип памяти | GDDR6 |
| Форм-фактор | повнопрофільна |
| Частота памяти | 14000 МГц |
| Шина пам'яті | 96-біт |
Информация для заказа
- Цена: 11 281 ₴





