
Відеокарта Arc A750, Sparkle, ORC OC, 8Gb GDDR6, 256-bit, 2200/16000 MHz, 2x8-pin (SA750C-8GOC)
8 632 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN30318
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
Sparkle Intel Arc A750 ORC OC — відеокарта, що дозволить підвищити вашу продуктивність. Відчуйте передові швидкісні ігри та розкрийте свій творчий потенціал з абсолютно новим Intel Arc A750.
Серія ORC оснащена системою охолодження TORN Cooling з подвійними вентиляторами AXL та режимом OdB, конструкцією з 2,2 слота та суцільнометалевою задньою панеллю для сумісності з усіма типами ігрових корпусів. Ця модель також має ThermalSync, який дозволяє постійно контролювати температуру графічного процесора.
Насолоджуйтесь плавною грою завдяки покращеному масштабу XeSS за допомогою Al і повній підтримці DirectX 12 Ultimate. Користуйтеся новими можливостями, що пропонує відеокарта, під час розваг в багатьох популярних іграх класу ААА з високою роздільною здатністю та частотою оновлення.
Спробуйте передове створення контенту за допомогою Al-прискорення, апаратного кодування AV1 і вдосконаленого процесора Intel Xe Media Engine. Покращуйте свої враження від створення, ігор і потоковог
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sparkle |
| Тип видеопамяти | GDDR6 |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | немає |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 3 |
| HDMI | 1 |
| Type-C | немає |
| VGA | немає |
| VIVO (Video In Video Out) | немає |
| Виробник GPU | Intel |
| Відеопам'ять | 8 ГБ |
| Графічний процесор | A750 |
| Довжина відеокарти | 222 мм |
| Живлення відеокарти | 2 x 8-pin |
| Интерфейс | PCI Express 4.0 |
| Количество вентиляторов | 2 |
| Кількість займаних слотів | 2 слота |
| Назначение | ігрові |
| Подсветка | немає |
| Підтримка UHD | 8K |
| Підтримка VR | немає |
| Рекомендований БЖ | 650 Вт і більше |
| Розгін | OC |
| Серия | ORC |
| Тактова частота GPU | 2200 МГц |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип памяти | GDDR6 |
| Форм-фактор | повнопрофільна |
| Частота памяти | 16000 МГц |
| Шина пам'яті | 256-біт |
- Цена: 8 632 ₴

