
Відеокарта GeForce RTX 5080 16GB GDDR7 TUF Gaming OC Asus (TUF-RTX5080-O16G-GAMING)
82 893 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN30321
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Майстерність охолодження
Передовий дизайн системи охолодження включає ексклюзивну технологію ASUS MaxContact, фазозсувну термопрокладку GPU і ефективні вентилятори Axial-tech, що забезпечують чудові теплові характеристики, оптимізований повітряний потік і безшумну роботу, і все це в міцному і вентильованому металевому корпусі.
Дизайн MaxContact
MaxContact – це спеціальний виробничий процес ASUS, який дозволяє збільшити площу поверхні теплорозподільника, розташованого на графічному процесорі, на 5% порівняно з традиційною конструкцією. Це дозволяє підвищити температуру на 2°C у поєднанні з великим масивом радіаторів та потужними вентиляторами Axial-tech.
Велика парова камера
Парова камера та радіатор величезного розміру ефективно відводять тепло від графічного процесора GeForce RTX 5080, забезпечуючи високу продуктивність у різних сценаріях.
Модернізація Axial-tech
Вентилятори Axial-tech обертаються на подвійних шарикопідшипниках і проганяють на 23% більше повітря, ніж стандартні вентилятори.
Нові напрямки
Два зовнішні вентилятори обертаються проти годинникової стрілки, щоб зменшити турбулентність і покращити розсіювання повітря. Всі три вентилятори зупиняються при температурі GPU нижче 50 °C, що забезпечує тиху роботу під час виконання легких завдань. Вони відновлюють роботу при температурі вище 55 °C, слідуючи кривій швидкості, що забезпечує баланс між продуктивністю та акустикою.
Вентильований екзоскелет
Високоякісний діакастовий кожух та алюмінієва задня панель допомагають запобігти вигину друкованої плати та оснащені великими вентиляційними отворами для подальшого збільшення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Состояние | Новое |
| Тип видеопамяти | GDDR |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 3 |
| HDMI | 2 |
| USB Type-C | відсутній |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Відновлена | Нет |
| Графічний чіп | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Довжина відеокарти | 348 мм |
| Дополнительное питание | 1х16-pin |
| Интерфейс подключения | PCI-Express 5.0 |
| Количество вентиляторов | 3 |
| Кількість займаних слотів | 4 |
| Кількість підтримуємих моніторів | 4 |
| Максимальное разрешение | 7680x4320 |
| Назначение | ігрова |
| Наличие подсветки | з підсвічуванням |
| Наявність розгону (ОС) | з розгоном |
| Объем памяти | 16 ГБ |
| Підтримка AMD CrossFireX | немає |
| Підтримка Nvidia SLI | є |
| Підтримувані 3D API (DirectX, OpenGL) | DirectX, OpenGL |
| Рекомендована потужність блоку живлення | 850 Вт |
| Серія AMD | - |
| Серія Nvidia | GeForce RTX 50 Series |
| Система охлаждения | активна |
| Тип памяти | GDDR7 |
| Форм-фактор | дискретна (стандартна) |
| Цвет | Black |
| Частота пам'яті, МГц | 30000 |
| Частота ядра, МГц | OC Mode - 2730 MHz, Default Mode – Boost Clock : 2700 MHz |
| Шина пам'яті | 256 біт |
Информация для заказа
- Цена: 82 893 ₴










