
Холодильник Whirlpool встроенный , А+, NF область (iDS-7204HQHI-M1/S ( C))
3 731 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN55794
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Этот встроенный холодильник Whirlpool – это высококачественный, функциональный и стильный прибор для кухни. Он имеет большие объемы как холодильного, так и морозильного отделения, а также инновационные технологии, которые способствуют эффективному и долговременному хранению продуктов. Инверторный компрессор помогает снизить потребление электроэнергии и обеспечивает тихую работу. Зона нулевой температуры и другие функции делают этот холодильник идеальным выбором для современной кухни.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| HDMI | 1 |
| POS термінал | немає даних |
| PoE входи | немає |
| RAID | немає |
| RCA | 2 |
| RJ-45 (PoE) | немає |
| RJ-45 (для LAN/WAN) | 1 |
| RJ-45 (для камер) | 1 |
| RS-232 | немає |
| RS-485 | Да |
| USB | 2 |
| VGA | 1 |
| Wi-Fi | без Wi-Fi |
| eSATA | немає |
| Вимірювання температури середовища | немає даних |
| Вимірювання температури тіла | немає даних |
| Виявлення ЗІЗ | немає даних |
| Входить до комплекту | відеореєстратор, адаптер живлення, документація |
| Вхідний потік | 6 МБ/с |
| Гаряча заміна HDD | немає |
| Детекція викинутих із вікна предметів | немає даних |
| Детекція куріння | немає даних |
| Детекція обличчя | немає даних |
| Детекція паркування | немає даних |
| Детекція пожежі | немає даних |
| Детекція розмови по телефону | немає даних |
| Детекція руху | є |
| Детекція температури | немає даних |
| Детекція хиткої ходи | немає даних |
| Захист периметра (вторгнення) | є |
| Захист периметру (вторгнення) | є |
| Источник питания | 12V/1.5A |
| Количество пользователей | 32 |
| Кількість HDD загальна | 1 |
| Число каналов | 4 |
| Кількість моніторів | 3 |
| Максимальний обсяг накопичувача | до 18 ТБ |
| Метод стиснення відео | H.265 Pro+/H.265 Pro/H.265/H.264+/H.264 |
| Паркування | немає даних |
| Перетин паркану | є |
| Попередньо встановлений накопичувач | немає |
| Потребляемая мощность | 18 Вт (без HDD і PoE) |
| Протоколи мережі | TCP/IP, PPPoE, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, NFS, iSCSI, UPnP, HTTPS, ONVIF |
| Підрахунок людей | немає даних |
| Підтримка ОС | Windows, Mac OS, iOS, Android |
| Рабочая температура | -10°C~ + 55°C |
| Роздільна здатність відеовиходів | 1920х1080, 704х576 |
| Роздільна здатність запису відео | 4 Мп |
| Розміри (ШхВхГ) | 315х45х242 мм |
| Розпізнавання номера авто | немає даних |
| Розпізнавання обличчя | немає даних |
| Скупчення людей | немає даних |
| Смарт трекінг | немає даних |
| Стандарт Wi-Fi | немає |
| Структурний аналіз | немає даних |
| Теплова мапа | немає даних |
| Тип | TurboHD |
| Тип камер, що підключаються | універсальна сумісність |
| Тривога (вх/вих) | немає |
| Управление | миша + через мережу |
| Частота входів | немає даних |
| Частота кадрів | 25 |
Информация для заказа
- Цена: 3 731 ₴

