
Газонокосарка акумуляторна Tekhmann TLM-2033/i20 BL 20В 33см 30л 20-60мм 1 без АКБ та ЗП (iDS-7608NXI-I2/X(C))
12 102 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN42199
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Газонокосилка аккумуляторная Tekhmann TLM-2033/i20 BL – инновационный инструмент по уходу за газоном, который предлагает надежность, удобство и высокую производительность. Данная газонокосилка имеет аккумуляторную систему питания, обеспечивающую большую автономность работы без необходимости подключения к электрической сети. Благодаря эргономичному дизайну удобной ручкой с антискользящим покрытием и легко управляемыми колесами, она обеспечивает комфортную и эффективную работу. Регулируемая высота стрижки и компактные размеры делают ее идеальным вариантом для использования в любом саду или огороде.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1 кг |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Потребляемая мощность | 30 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| HDMI | 1 |
| POS термінал | немає даних |
| PoE входи | немає |
| RAID | немає |
| RCA | 2 |
| RJ-45 (PoE) | немає |
| RJ-45 (для LAN/WAN) | 2 |
| RJ-45 (для камер) | 2 |
| RS-232 | немає |
| RS-485 | немає |
| USB | 2 |
| VGA | 1 |
| Wi-Fi | без Wi-Fi |
| eSATA | немає |
| Вимірювання температури середовища | немає даних |
| Вимірювання температури тіла | немає даних |
| Виявлення ЗІЗ | немає даних |
| Входить до комплекту | відеореєстратор, адаптер живлення, документація |
| Вхідний потік | 320 МБ/с |
| Гаряча заміна HDD | немає |
| Детекція викинутих із вікна предметів | немає даних |
| Детекція куріння | немає даних |
| Детекція обличчя | немає даних |
| Детекція паркування | немає даних |
| Детекція пожежі | немає даних |
| Детекція розмови по телефону | немає даних |
| Детекція руху | немає даних |
| Детекція температури | немає даних |
| Детекція хиткої ходи | немає даних |
| Захист периметра (вторгнення) | немає даних |
| Захист периметру (вторгнення) | є |
| Источник питания | 12V/3.3A |
| Количество пользователей | 128 |
| Кількість HDD загальна | 2 |
| Число каналов | 8 |
| Кількість моніторів | 3 |
| Максимальний обсяг накопичувача | до 10 ТБ |
| Метод стиснення відео | Smart H.265 +/Smart H.264 +/H.265/H.264/MJPEG |
| Паркування | немає даних |
| Перетин паркану | немає даних |
| Попередньо встановлений накопичувач | немає |
| Протоколи мережі | TCP/IP, DHCP, IPv4, IPv6, DNS, DDNS, NTP, RTSP, SADP, SMTP, SNMP, NFS, iSCSI, ISUP, UPnP, HTTP, HTTPS |
| Підрахунок людей | немає даних |
| Підтримка ОС | Windows, Mac OS, iOS, Android |
| Рабочая температура | -10°C~ + 55°C |
| Роздільна здатність відеовиходів | 3840х2160, 2560х1440, 1920х1080, 1600х1200, 1280х1024, 1280х720, 1024х768, 704х576, 704х480 |
| Роздільна здатність запису відео | 32 Мп |
| Розміри (ШхВхГ) | 385х315х52 мм |
| Розпізнавання номера авто | немає даних |
| Розпізнавання обличчя | немає даних |
| Скупчення людей | немає даних |
| Смарт трекінг | немає даних |
| Стандарт Wi-Fi | немає |
| Структурний аналіз | немає даних |
| Теплова мапа | немає даних |
| Тип | NVR |
| Тип камер, що підключаються | IP |
| Тривога (вх/вих) | 46113 |
| Управление | миша + через мережу |
| Частота входів | немає даних |
| Частота кадрів | 30 |
Информация для заказа
- Цена: 12 102 ₴

