
Відпарювач Tefal Duo Power 2in1 JF4032E0
3 669 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN30364
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Відпарювач Tefal Duo Power 2in1 JF4032E0 - ручний відпарювач та праска в одному пристрої.
Паровий удар до 180 г/хв ефективний для цупких тканин. Упорається навіть із дуже пом’ятими й пересушеними речами.
Прасуйте або відпарюйте будь-які тканини як горизонтально, так і вертикально. Пристрій працює так, як зручно вам.
Ваш ручний відпарювач нагрівається миттєво. Всього 30 секунд і він готовий до роботи: швидко відпарює та забезпечує відмінні результати.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Автовимкнення | є |
| Вертикальна прасувальна дошка | відсутня |
| Вертикальное отпаривание | є |
| Давление пара | немає даних |
| Длина шнура | немає даних |
| Довжина шлангу | немає даних |
| Додаткові насадки | немає |
| Защита от накипи | немає |
| Знімний резервуар для води | відсутній |
| Материал подошвы | кераміка |
| Мощность | 1700 Вт Вт |
| Об'єм резервуару для води | 0.4 л |
| Обертання шнура на 360° | відсутнє |
| Основна насадка | пряме випаровування |
| Паровой удар | є |
| Постійна пара | є |
| Потужність парового удару | 180 г/хв |
| Потужність постійної подачі пари | 25 г/хв |
| Регулировка температуры | відсутнє |
| Регулятор подачи пара | немає |
| Розміри | 18 х 30 х 16 см |
| Система «Капля-стоп» | є |
| Система самоочищення | немає |
| Стійка-вішалка | немає |
| Терморукавичка | немає |
| Тип отпаривателя | ручний |
| Цвет | Синий |
| Час нагрівання води | 30 сек |
Информация для заказа
- Цена: 3 669 ₴










