
Щітка чашкова Tolsen Профі, торцева, рифлений дріт 0.3мм, 75мм, різьблення M14 (77601)
123 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN30412
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Чашкова щітка Tolsen Профі 77601 діаметром 75 мм призначена для відносно м’якої обробки поверхонь. Використовується з кутовими шліфувальними машинами для видалення іржі, фарби та лаку з металевих поверхонь. Оснащена сталевим латунованим дротом Ø0,3 мм, що забезпечує делікатне очищення без надмірного пошкодження матеріалу. Різьблення M14x2 дозволяє легко закріпити щітку, а максимальна швидкість 12 500 об/хв гарантує ефективну роботу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Defender |
| Вид товара | Саундбар |
| Количество полос | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мощность | 6 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| 3.5 мм (mini-jack) | є |
| 6.5 мм (jack) | немає |
| AirPlay | немає |
| Bluetooth | немає |
| Chromecast | немає |
| Coaxial | немає |
| Ethernet | немає |
| FM-приймач | немає |
| HDMI ARC | немає |
| NFC | немає |
| RCA | немає |
| S/PDIF | немає |
| USB | немає |
| USB Type-A | немає |
| USB Type-C | немає |
| Wi-Fi | немає |
| XLR / TRS / TS | немає |
| microUSB | немає |
| Інші інтерфейси | немає |
| Аудіо | 2 x mini Jack 3.5 mm |
| Вага загальна | немає даних |
| Время работы | - |
| Габарити загальні | немає даних |
| Габарити сабвуфера | - |
| Габарити сателітів | - |
| Діаметр динаміків сабвуфера | - |
| Діаметр динаміків сателітів | - |
| Кардридер | немає |
| Комплект поставки | акустична система, посібник користувача |
| Кількість колонок | 2 шт |
| Матеріал корпусу сабвуфера | - |
| Матеріал корпусу сателітів | - |
| Питание | від USB |
| Подсветка | є |
| Потужність сабвуфера | - |
| Потужність сателітів | 2 х 3 Вт |
| Сабвуфер | немає |
| Співвідношення сигнал/шум | немає даних |
| Тип | стаціонарні |
| Формат акустики | 2 |
| Цвет | Чёрный |
| Частотний діапазон сабвуфера | - |
| Частотный диапазон | 300 – 20 000 Гц |
| пульт ДК | немає |
Информация для заказа
- Цена: 123 ₴








