Знімна батарея
Знімний акумулятор та опційний другий акумулятор дозволяє очищати вікна без перерви.
Комфортне очищення вікон
Обмежувачі, що регулюються, забезпечують ретельне очищення всієї поверхні скла, аж до крайових ділянок, без утворення на ньому смуг і розлучень.
Зручна ручка з індикатором заряду батареї
Гумова рукоятка апарату значно полегшує роботу. Поточний заряд акумулятора відображається трьома світлодіодами.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Зарядное устройство | Да |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | немає даних |
| Індикатор стану акумулятора | є |
| Аккумулятор | 1 шт |
| Вес | 0.7 кг кг |
| Вид поверхности | дзеркало, скло, плитка |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 32,5 × 28 × 12,5 |
| Додатково у комплекті | - |
| Документація | є |
| Концентрат для мийки окон | відсутній |
| Матеріал всмоктувальної насадки | - |
| Напруга акумулятора | немає даних |
| Насадка для пульверизатора | відсутня |
| Питание | акумулятор/знімний |
| Площа прибирання на 1 заряді | 105 м2 |
| Пульверизатор | з пульверизатором |
| Регулирование мощности | без регулювання |
| Резервуар для збирання рідини | 100 мл |
| Розміри | 12.5 x 28 x 32.5 см |
| Салфетка | є |
| Тип | віконний |
| Тип уборки | вологе + збір рідини |
| Уровень шума | немає даних |
| Час заряджання акумулятора | 3 год |
| Время работы на одном заряде | 35 хв |
| Ширина вскмоктуючої насадки | 280 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 117 ₴











