
Водонагрівач Tiki круглий GB, 80л, 2кВт, сухий тен, C, білий, 700182 (GB80_COMFORTU80)
12 798 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN30503
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Електричний водонагрівач TIKI круглий GB об'ємом 80 літрів забезпечує ефективне та швидке нагрівання води завдяки потужності 2 кВт. Сухий ТЕН допомагає зменшити накип, збільшуючи термін служби приладу. Механічне керування дозволяє зручно та точно налаштовувати температуру води. Клас енергоефективності C забезпечує економне використання електроенергії. Стильний білий колір та круглий корпус ідеально підійдуть для різних інтер'єрів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tiki |
| Вес | 33 кг |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Магниевый анод | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Cпосіб нагріву | електрика |
| Внутреннее покрытие бака | емальована сталь |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 80.3 x 50 x 50.7 |
| Обсяг ємності для води | 80 л |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт /(1000+1000) |
| Тип | накопичувальний |
| Тип нагревательного элемента | сухий ТЕН |
| Установка | вертикальна/горизонтальна, настінна |
| Функции | захист від перегрівання, термометр, регулювання діапазону температури/до 75 °C |
| Цвет | Белый |
| Час нагрівання | 3 /5 хв (від 10 до 75 °C ) |
Информация для заказа
- Цена: 12 798 ₴










