
Водонагрівач Tiki круглий GBF, 80л, 2кВт, сухий тен, C, білий, 700097 (GBF80/UA_TIKI)
9 550 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN30508
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Водонагрівач на 80 літрів з циліндричним баком має вертикальну установку. Бак оснащений двома сухими тенами, потужність кожного по 1000 Вт, а загальна потужність 2000 Вт. Це дозволяє нагрівати воду до температури 65 ° С всього за 185 хвилин. Бак має механічне управління, що дозволяє швидко та зручно налаштовувати потрібну Вам температуру.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tiki |
| Вес | 30 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Cпосіб нагріву | електрика |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 82,9 x 45,4 x 46,1 |
| Максимальная температура нагрева воды | 75 °C |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт /(2x1000 Вт) |
| Тип | накопичувальний |
| Установка | Вертикальная |
| Функции | магнієвий анод |
| Цвет | Белый |
| Час нагрівання | 185 |
Информация для заказа
- Цена: 9 550 ₴










