MIRANO: супер-плаский водонагрівач з горизонтальним монтажем, баком з нержавіючої сталі G.5 та трьома режимами потужності.
Плаский ємнісний електричний водонагрівач, об’ємом 50, 80, 100 л.
Міцний сталевий зовнішній корпус з порошковим фарбуванням.
Внутрішній бак з нержавіючої сталі G.5 стійкий до корозії навіть на зварних швах.
Суперпласка конструкція за технологією Double Tank.
Високощільна теплоізоляція Super Foam для зменшення тепловтрат.
Механічний регулятор температури.
Три режими потужності нагрівання (800 Вт / 1200 Вт / 2000 Вт) .
Потужний та надійний 2-режимний «мокрий» ТЕН з міді.
Магнієвий анод.
Лампа індикації живлення.
Лампа індикації нагріву.
Термометр.
Комплект постачання: водонагрівач MIRANO, мережевий електричний кабель з євро-вилкою, пристрій захисного відключення, кріплення (анкери 2 штуки), запобіжний клапан 7 бар, інструкція з гарантійним талоном.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Quartz |
| Внутреннее покрытие бака | Нержавеющая сталь |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | немає даних кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 1159 x 514 x 290 мм |
| Дисплей | немає |
| Захист (ПЗВ) | немає |
| Захист (магнієвий анод) | є |
| Защита от перегрева | є |
| Максимальна температура нагрівання | 75°C |
| Материал бака | Сталь |
| Мощность | 2000 Вт Вт |
| Объем | 100 л |
| Положення встановлення | горизонтальне |
| Підведення труб | нижнє |
| Підтримка Wi-Fi | немає |
| Таймер | немає |
| Тип ТЕНу | мокрий (відкритий) ТЕН |
| Тип керування | механічне |
| Тип установки | настінне |
| Турбо-режим | немає |
| Форма бака | пласка |
| Цвет | Белый |
| Час первинного нагріву | немає даних |
Информация для заказа
- Цена: 12 074 ₴


