Одна з найпопулярніших серій водонагрівачів оригінальної квадратної форм із покриттям Біосклокераміка і прискореним нагріванням. Має варіативні налаштування потужності, що дає змогу заощаджувати електроенергію.
Плаский ємнісний електричний водонагрівач, об’ємом 30, 50, 80, 100 л.
Вертикальний настінний монтаж.
Міцний сталевий зовнішній корпус з порошковим фарбуванням.
Сталевий емальований внутрішній бак з покриттям з BIO-склофарфору, максимальним робочий тиском 7,5 бар.
Механічне регулювання температури за допомогою зовнішнього регулятора.
Два режими нагрівання - стандартне та прискорене, допомагають налаштувати водонагрівач індивідуально у будь-яких умовах.
Надійний ТЕН з нержавіючої сталі та широким фланцем 93 мм для зручного очищення баку від бруду та накипу.
Подвоєна площа нагрівального елементу прискорює нагрівання, а два контури ТЕНа страхують один одного.
Магнієвий анод.
Лампа індикації живлення.
Комплект постачання: водонагрівач RAPID, мережевий електричний кабель з євро-вилкою, кріплення (анкери 2 штуки), запобіжний клапан 7,5 бар, інструкція з гарантійним талоном.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Quartz |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | немає даних кг |
| Внутреннее покрытие бака | біостеклопорцеляна |
| Габарити (ШхВхГ) | 382 х 882 х 382 мм |
| Дисплей | немає |
| Захист (ПЗВ) | немає |
| Захист (магнієвий анод) | є |
| Защита от перегрева | є |
| Максимальна температура нагрівання | 75°C |
| Материал бака | Сталь |
| Мощность | 2500 Вт Вт |
| Объем | 80 л |
| Положення встановлення | вертикальне |
| Підведення труб | нижнє |
| Підтримка Wi-Fi | немає |
| Таймер | немає |
| Тип ТЕНу | мокрий (відкритий) ТЕН |
| Тип керування | механічне |
| Тип установки | настінне |
| Турбо-режим | є |
| Форма бака | пласка |
| Цвет | Белый |
| Час первинного нагріву | немає даних |
Информация для заказа
- Цена: 7 809 ₴


