
Водонагрівач Tiki круглий TGR, 150л, 2кВт, С, білий, 700174 (TGR150N_PRIMEM150)
13 598 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN30522
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Водонагрівач електричний Tiki круглий TGR має об'єм 150 літрів і потужність 2 кВт. Він оснащений механічним керуванням та належить до класу енергоефективності D. Білий колір пристрою легко вписується в будь-який інтер'єр. Цей водонагрівач забезпечує стабільне та надійне нагрівання води.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tiki |
| Вес | 41 кг |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Магниевый анод | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Cпосіб нагріву | електрика |
| Внутреннее покрытие бака | емальована сталь |
| Обсяг ємності для води | 150 л |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Тип | накопичувальний |
| Установка | вертикальна, настінна |
| Функции | захист від замерзання, термометр, вибір температури /до 65 °C |
| Цвет | Белый |
| Час нагрівання | 4 /42 хв (від 10 до 65 °C) |
Информация для заказа
- Цена: 13 598 ₴










