
Графічний планшет XP-Pen Deco Pro M
7 744 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN30569
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Професійна серія Deco Pro
Відкрийте для себе нові креативні світи.
Переможець премій Good Design Award і Red Dot Design Award.
Deco Pro, останнє розроблення від XP-Pen, дебютувало на ринку відразу як переможець Red Dot Design Award 2019 і Good Design Award 2018! Приготуйтеся бути в повному захопленні від його інноваційного дизайну та виняткової продуктивності!
Удосконалений для безпрецедентної ефективності.
Новаторський дизайн подвійного колеса керування в поєднанні з функціональністю трекпада створює розширені можливості для створення робіт професійного рівня. Новий інтерфейс поєднує в собі механічне та віртуальне колесо, яке дає змогу виконувати кілька дій однією рукою й допомагає усунути чинники, що відвертають увагу, та перешкоди у вашому творчому процесі. Відкрийте для себе нові творчі світи з унікальною функціональністю й дизайном подвійного колеса! Пишіть, малюйте, створюйте та редагуйте — ми гарантуємо вам максимально плавний робочий процес і повну зосередженість на творчості!
Підтримка природного нахилу.
XP-Pen Deco Pro підтримує функцію нахилу пера до 60°, швидко та легко реагує на рухи руки. Функція нахилу забезпечує більш плавні та природні переходи між лініями та штрихами, а також дає можливість додати градієнту до вашого витвору.
Практично без затримок
Чутливий нахил
Нахил пера: 60°
Підвищуйте рівень своєї роботи.
Deco Pro забезпечує до 8192 рівнів чутливості до тиску та забезпечує чіткий контроль штриха та точність позиціювання. З нашим новим беззарядним пером тонкі лінії створюються неймовірно природно та плавно.
Створено з турботою.
Серія Deco Pro має інтелектуальний USB-порт Type-C і зручний симетричний дизайн, який ідеально підходить як для правші, так і для лівші.
Твій планшет — твій вибір!
Для вашої зручності серія XP-Pen Deco Pro представлена у двох розмірах: малий (Sma
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | XP-Pen |
| Цвет | Черный |
| Разрешение | 5080 lpi |
| Тип | Графический планшет |
| Формат рабочей поверхности | A5 |
| Пользовательские характеристики | |
| Android | є |
| Bluetooth | немає |
| Chrome OS | немає |
| DVI | немає |
| DisplayPort | немає |
| HDMI | немає |
| IOS | немає |
| Linux | немає |
| Mac OS | є |
| USB | немає |
| USB Type-C | є |
| VGA | немає |
| Windows | є |
| micro USB | немає |
| mini USB | немає |
| Вес | немає даних кг |
| Визначення нахилу | ±60 рівнів |
| Висота зчитування пера | 10 мм |
| Время отклика | - |
| Дальність передачі даних | немає |
| Документація | є |
| Дополнительно | новаторський дизайн подвійного колеса керування |
| Діагональ | 12.6" |
| Елемент живлення пера | немає |
| Емкость батареи | немає |
| Загальна кількість кнопок | 8 |
| Змінні наконечники | 8 |
| Кабель | є |
| Контрастность | - |
| Кількість програмованих кнопок (ExpressKey) | 8 |
| Перо | PA1 |
| Підставка / чохол для пера | чохол |
| Підставка для монітора | немає |
| Підтримка Multi-touch | немає |
| Радіоінтерфейс (бездротовий модуль) | немає |
| Размер | 399.7 х 227 х 16.5 мм |
| Разрешение экрана | - |
| Розмір робочої поверхні | 279.4 х 152.4 мм |
| Рукавичка | є |
| Рівень чутливості пера | 8192 |
| Сенсорне кільце Touch Ring | немає |
| Скорость считывания | 200 PPS |
| Спосіб введення | перо |
| Технологія виготовлення матриці | - |
| Тип пера | пасивне (без джерела живлення) |
| Тип подключения | дротове |
| Точность позиционирования | ±0.25 мм |
| Яркость | - |
Информация для заказа
- Цена: 7 744 ₴







