
Графічний планшет Huion H420 + рукавичка
1 646 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN30570
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Комплектація:
- графічний планшет
- цифрове перо з наконечником
- 4 змінних наконечника з пристроєм вилучення
- диск з драйверами
- USB кабель
- інструкція
- рукавичка Cura CR-01
Робоча область 4 x 2.23 "
З невеликою робочою областю 4 x 2.23" (102 x 57 мм) і невеликою вагою, ви завжди можете взяти його з собою. Малювати, грати, робити замальовки, редагувати документи, ставити електронні підписи, все це можна за допомогою цієї компактної моделі.
Чутливе перо
Поєднуючи роздільну здатність в 4000 LPI та чутливість 2048 рівня, HUION H420 має хороші якості контролю і точності, прозорість і товщина ліній контролюється плавно і легко.
HUION H420 поєднує в собі 4000 LPI-роздільну здатність і 2048 рівень чутливості пера, завдяки чому Ви зможете відмінно контролювати товщину, прозорість і колір ваших ліній, ще більш чутливо і природно.
Клавіші, що можно настроювати, дозволять працювати швидше
Три настроюючі експрес-клавіші (закриття, збереження і повернення), які зроблять Вашу роботу більш простою і ефективною.
Спеціально розроблена цифрова ручка HUION дозволяє малювати і писати природно і комфортно, як на реальному папері. Його кнопки можна перепрограмувати для певних функцій, таких як правий або лівий клік, як бездротову мишу, і Ви зможете прокручувати документи і веб-сторінки, просто натиснувши середню кнопку цифрового пера над робочою областю планшета. Він може замінити миша і підходить як лівшам, так і правшам.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Huion |
| Цвет | Черный |
| Разрешение | 4000 lpi |
| Тип | Графический планшет |
| Формат рабочей поверхности | A7 |
| Пользовательские характеристики | |
| Android | немає |
| Bluetooth | немає |
| Chrome OS | немає |
| DVI | немає |
| DisplayPort | немає |
| HDMI | немає |
| IOS | немає |
| Linux | немає |
| Mac OS | є |
| USB | немає |
| USB Type-C | немає |
| VGA | немає |
| Windows | є |
| micro USB | немає |
| mini USB | є |
| Вес | 0.127 кг кг |
| Визначення нахилу | - |
| Висота зчитування пера | 15 мм |
| Время отклика | - |
| Дальність передачі даних | немає |
| Документація | є |
| Дополнительно | затискач для заміни наконечників |
| Діагональ | 5" |
| Елемент живлення пера | немає |
| Емкость батареи | немає |
| Загальна кількість кнопок | 3 |
| Змінні наконечники | 4 |
| Кабель | є |
| Контрастность | - |
| Кількість програмованих кнопок (ExpressKey) | 3 |
| Перо | Huion P68 |
| Підставка / чохол для пера | немає |
| Підставка для монітора | немає |
| Підтримка Multi-touch | немає |
| Радіоінтерфейс (бездротовий модуль) | немає |
| Размер | 177 х 112 х 8 мм |
| Разрешение экрана | - |
| Розмір робочої поверхні | 102 х 57 мм |
| Рукавичка | немає |
| Рівень чутливості пера | 2048 |
| Сенсорне кільце Touch Ring | немає |
| Скорость считывания | 200 PPS |
| Спосіб введення | перо |
| Технологія виготовлення матриці | - |
| Тип пера | пасивне (без джерела живлення) |
| Тип подключения | дротове |
| Точность позиционирования | немає даних |
| Яркость | - |
Информация для заказа
- Цена: 1 646 ₴







