
Графічний планшет Veikk A30
3 196 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN30575
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розумна сенсорна панель і 4 сенсорних клавіши, що налаштовуються. Сенсорна панель спрощує процес збільшення і зменшення масштабу, а також скасування / повернення і т.д. Чотири гарячі клавіші забезпечують ідеальне сенсорне сприйняття. Функції клавіш можна налаштувати під ваші вимоги.
Перо без батарейок з 8192 рівнями чутливості до тиску. Перо з високою чутливістю і не потребує заряду, забезпечує безперебійне використання.
Інтерфейсний порт Type-C: дозволяє зручно і швидко підключатися в будь-якому напрямку.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Veikk |
| Цвет | Черный |
| Тип | Графический планшет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.57 кг кг |
| Визначення нахилу | ±60 рівнів |
| Кількість програмованих кнопок (ExpressKey) | 4 |
| Підтримка Multi-touch | немає |
| Размер | 332 х 212 х 9 мм |
| Розмір робочої поверхні | 254 х 152.4 мм |
| Рівень чутливості пера | 8192 |
| Скорость считывания | 250 PPS |
Информация для заказа
- Цена: 3 196 ₴







