
ДБЖ Eaton 5P G2, 1150VA/920W, LCD, USB, RS232, 8xC13 (5P1150IG2)
36 061 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN30609
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Eaton 5P G2 1150VA (5P1150IG2) – лінійно-інтерактивне ДБЖ потужністю 1150VA / 920W із чистою синусоїдою та автоматичною стабілізацією напруги. Оснащене 8 розетками C13 (2 керовані групи), USB, RS232, релейними контактами, слотом для карт розширення. Час автономної роботи 10/2 хв при 50/100% навантаженні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eaton |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 11 кг |
| Технические характеристики | |
| Время работы при полной нагрузке | 2 мин |
| Пользовательские характеристики | |
| Входное напряжение | 160-294 В/(регулюється до 150В-294В) |
| Ефективна вихідна потужність | 920 Вт |
| Макс. вихідна потужність | 1150 ВА |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 233 x 150 x 345 |
| Тип монтажа | класичний (tower) |
| Тип устройства | лінійно-інтерактивний |
| Час роботи при половинному навантаженні | 10 хв |
Информация для заказа
- Цена: 36 061 ₴




