
ДБЖ Eaton 5P G2, 1550VA/1350W, RM 1U, LCD, USB, RS232, 6xC13 (5P1550IRG2)
63 521 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN30610
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Eaton 5P G2 1550VA (5P1550IRG2) – лінійно-інтерактивне ДБЖ у форм-факторі 1U для серверів і мережевого обладнання. Потужність 1550VA / 1350W, вихідна синусоїда 230V, 6 розеток C13 (2 керовані групи), час автономної роботи 8/3 хв при 50/100% навантаженні. Оснащене USB, RS232, релейними контактами, слотом для карт розширення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eaton |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 18.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота ( unit ) | 1 U |
| Входное напряжение | 150-294 В/~ 50/60 Гц (до 40 Гц в режимі низької чутливості) |
| Ефективна вихідна потужність | 1350 Вт |
| Макс. вихідна потужність | 1550 ВА |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 43,2 x 438 x 555 |
| Тип монтажа | монтуємий в стійку (rack mount) |
| Тип устройства | лінійно-інтерактивний |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда |
Информация для заказа
- Цена: 63 521 ₴





