
ДБЖ Makelsan Lion650VA (390W) Standby-L, LED, 170-280VAC, AVR 1st, 2xSCHUKO (LIONUPS650KVA)
2 369 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN30616
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ключові особливості ДБЖ MAKELSAN Lion650VA з потужністю 390 Вт
- Тип. Standby-L (лише в режимі очікування). Це означає, що ДБЖ працює лише у разі відключення основного джерела живлення і переходить на резервне джерело.
- Вхідна напруга. 170-280 VAC. Це діапазон напруги, в межах якого пристрій працює.
- AVR 1st (автоматичний регулятор напруги першого рівня). Це допомагає забезпечити стабільну вихідну напругу навіть при зміні вхідної напруги.
- Розетки. 2xSCHUKO. Це стандартні європейські розетки для підключення електричних пристроїв.
- Батарея
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makelsan |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.8 кг |
| Технические характеристики | |
| Форма выходного напряжения | Аппроксимированная синусоида |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейси керування | USB |
| Аккумуляторная батарея | вбудована |
| Активна потужність, Вт | 301-450 |
| Байпас | немає |
| Вихідна частота | 50 - 60 Гц |
| Вхідна частота | 45 - 65 Гц |
| Габарити | 101 x 298 x 142 мм |
| Діапазон вихідної напруги | 220 В |
| Діапазон вхідної напруги | 170-280 В |
| Захист ліній передачі даних | RJ45 |
| Кількість розеток Euro(Schuko) | 2 |
| Кількість фаз (вхід/вихід) | 2025/01/01 00:00:00 |
| Мощность | 390 Вт Вт |
| Повна потужність, ВА | 501-750 |
| Розетки з резервом | 2 Euro(Schuko) |
| Тип | лінійно-інтерактивний |
| Тип батареи | 12В/7Аг x 1 шт |
| Тип установки | Напольный |
| Тип індикаторів | LED індикація |
| Уровень шума | до 40 дБ |
| Функция AVR | є |
| Функція холодного старту | є |
| Функції захисту | від короткого замикання, від перевантажень |
| Цвет | Orange |
| Час заряду батарей | до 8 год |
| Час перемикання на батарею | <10 мс |
Информация для заказа
- Цена: 2 369 ₴

