
ДБЖ Eaton 5P G2, 850VA/680W (5P850IRG2)
35 122 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN30620
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Особливості:
- Автоматичне регулювання напруги (AVR)
- Захист мереж високої щільності: тільки 1U
- Енергоефективність, зниження витрат на електроенергію та охолодження
- Забезпечує чистий синусоїдальний вихід
- 1 слот для додаткової плати (плата мережевого управління, релейна плата або мережева і промислова плата)
- Сумісність із віртуальними середовищами (VMware, Hyper-V, Citrix Xen, Redhat)
- Повна інтеграція з програмним комплексом Eaton Brightlayer
- 1 порт USB + 1 послідовний порт
- Технологія Advanced Battery Management (ABM+) для збільшення терміну служби батареї та підвищення точності прогнозування часу життя
- Графічний РК-дисплей нового покоління
- Батареї з можливістю гарячої заміни
- Віддалене перезавантаження й оптимізація часу роботи завдяки 2 керованим групам розеток
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eaton |
| Материал корпуса | Металл |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 13.7 кг |
| Защита | |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність батарей | 7 Агод |
| Аккумуляторная батарея | внутрішня |
| Время переключения | - |
| Входное напряжение | 200-240 В |
| Выходное напряжение | 200-240 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 438х43.2х509 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Количество выходных розеток | 4 |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | немає |
| Кількість IEC-розеток | 4 |
| Кількість батарей | 4 |
| Назначение | комерційні |
| Наявність USB-порту | є |
| Номінальна напруга АКБ | 6 В |
| Потужність активна | 680 Вт |
| Потужність повна | 850 VA |
| РК-дисплей | є |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | чиста синусоїда |
| Цвет | чорний/сріблястий |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
Информация для заказа
- Цена: 35 122 ₴




