
ДБЖ Eaton 9SX, 1500VA/1350W (9SX1500I)
55 299 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN30621
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ДБЖ Eaton серії 9SX забезпечує високий рівень надійності, гнучкість і вдосконалений захист інфраструктури в промисловості, медицині, а також у сфері інформаційних і мережевих технологій, систем зберігання даних і телекомунікації. Це джерело безперебійного живлення забезпечує захист за схемою постійного під’єднання до мережі живлення з подвійним перетворенням струму та має зручний форм-фактор.
Графічний РК-дисплей
Новий графічний РК-дисплей надає на одному екрані чітку інформацію про стан безперебійника та виміряні показники. Положення рідкокристалічного дисплея можна відрегулювати так, щоб забезпечувати найкращі кути огляду під час використання.
Готовий до віртуалізації
Завдяки додатковій мережевій платі та програмному пакету Intelligent Power Software Suite компанії Eaton, сумісному з усіма основними операційними системами, ДБЖ 9SX безперешкодно інтегрується в провідні програмні середовища віртуалізації та з хмарними інструментами взаємодії.
Збільшений час роботи
Джерело безперебійного живлення Eaton серії 9SX дає змогу збільшити час автономної роботи завдяки доповненню системи зовнішніми акумуляторними модулями з підтримкою функції гарячої заміни. Такі додаткові акумуляторні модулі автоматично розпізнаються ДБЖ.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eaton |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 18.5 кг |
| Защита | |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність батарей | 9 Агод |
| Время переключения | - |
| Входное напряжение | 190-276 В/(до 120-276 В зі зниженням потужності) |
| Ефективна вихідна потужність | 1350 Вт |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Количество выходных розеток | 6 |
| Кількість IEC-розеток | 6 |
| Кількість Schuko-розеток | немає |
| Кількість батарей | 4 |
| Макс. вихідна потужність | 1500 ВА |
| Наявність USB-порту | є |
| Номінальна напруга АКБ | 12 В |
| Потужність активна | 1350 Вт |
| Потужність повна | 1500 VA |
| РК-дисплей | є |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 252 x 160 x 437 |
| Тип архітектури | безперервної дії (On-line) |
| Тип монтажа | класичний (tower) |
| Тип устройства | онлайн с подвійним перетворенням |
| Форма вихідного сигналу | чиста синусоїда |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
Информация для заказа
- Цена: 55 299 ₴






