
ДБЖ EnerGenie тривалої дії (інвертор), 3000VA (EG-HI-PS3000-02)
9 652 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN30623
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Особливості
Домашній інвертор з синусоїдальним виходом, регулятором напруги і управлінням батареєю, 3000 ВА. Ідеально для котлів, систем відеоспостереження, сигналізації та інших важливих систем безпеки
Працює як джерело безперебійного живлення (UPS) при підключенні зовнішнього акумулятора 48 Вольт (акумулятор в комплект не входить, купується окремо)
Великий зарядний струм (до 15 Ампер) дозволяє швидко заряджати батареї великої ємності
"Інтелектуальний заряд" - зарядний алгоритм батарей з "тренувальним" режимом
Захист від коротких замикань, перевантаження, перенапруги або низької напруги
Мікропроцесорне керування та самодіагностика при кожному старті
Індикаторний ЖК-дисплей
Потужний трансформатор і схема для тривалої безперервної роботи
ЖК-індикатор статусу
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Energenie |
| Материал корпуса | Металл |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 19.1 кг |
| Защита | |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність батарей | - |
| Аккумуляторная батарея | зовнішня |
| Время переключения | <4 мс |
| Входное напряжение | 140-275 В |
| Выходное напряжение | 230 В ± 10% |
| Габарити (ШхВхГ) | 160х240х390 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | є |
| Количество выходных розеток | немає |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість Schuko-розеток | немає |
| Кількість батарей | без батареї |
| Наявність USB-порту | немає |
| Номінальна напруга АКБ | 48 В |
| Потужність активна | 1800 Вт |
| Потужність повна | 3000 VA |
| РК-дисплей | є |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | чиста синусоїда |
| Цвет | Чёрный |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
Информация для заказа
- Цена: 9 652 ₴




