
ДБЖ Powercom IMD-1200AP LCD, Lin.int., AVR, 6 х IEC, USB, RJ-45, метал (00210138)
8 086 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN30625
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Джерела безперебійного живлення з автоматичним регулюванням напруги AVR (функції Boost / buck).
Повний цифровий мікропроцесорний контроль і режим енергозбереження, автоматичне визначення і вибір частоти 50/60Гц. Холодний старт, захист від блискавки та перепадів напруги, захист від короткого замикання і перевантажень.
Автоматична підзарядка, індикація заміни батареї, автоматична діагностика та перевірка батарей.
Всі моделі мають HOT SWAP (гаряча заміна батарей) і порт USB для зв’язку з комп’ютером.
ДБЖ серії Imperial оснащені інформативним кольоровим РК дисплеєм відображає поточний режим роботи ДБЖ, рівень заряду батарей і величину напруги в електромережі (в режимі роботи ДБЖ від батарей, РК-монітор відображає напруга на виході ДБЖ).
Комплектація:
* Джерело безперебійного живлення
* Два шнура живлення
* З’єднувальний телефонний кабель
* Комунікаційний USB-кабель
* Інструкції з експлуатації
* Гарантійний талон
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Powercom |
| Материал корпуса | Металл |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 13.5 кг |
| Защита | |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність батарей | 2х7 Агод |
| Время переключения | 2-4 мс |
| Входное напряжение | 220-240 В ±25% |
| Выходное напряжение | 220-240 В ± 5% |
| Габарити (ШхВхГ) | 130х200х382 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | немає |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Количество выходных розеток | 6 |
| Кількість батарей | 2 |
| Назначение | споживчі |
| Потужність активна | 720 Вт |
| Потужність повна | 1200 VA |
| РК-дисплей | є |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | апроксимована синусоїда |
| Цвет | Чёрный |
Информация для заказа
- Цена: 8 086 ₴




