Дриль Bosch GBM 6 RE 350Вт ШЗП 1-10мм 0-4000об·хв 1.2кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Тип | Дрель |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | кліпса для кріплення інструменту на ремінь |
| Максимальний діаметр свердління в деревині | 15 мм |
| Максимальний діаметр свердління в стали | 6 мм |
| Мощность | 350 Вт Вт |
| Обертаючий момент | 12 Нм |
| Тип патрона | швидкозажимний |
Информация для заказа
- Цена: 3 584 ₴


