
Духова шафа Bosch HBF512BS1T
15 921 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN30765
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Надійні міцні дверцята з подвійного загартованого скла
Використання сучасного загартованого скла у подвійному склінні дверцят духовки дозволяє, з одного боку, реалізувати класичний дизайн, а з іншого – забезпечити безпеку користувача. Температура в центрі дверцят при приготуванні не перевищує 50 °С.
Рівномірне випікання на трьох рівнях
З цією функцією тепло швидко і рівномірно розподіляється по всій духовці, що дозволяє готувати на декількох (навіть на трьох) рівнях одночасно. Можна готувати солодкі та солоні страви без змішування ароматів.
Режим приготування піци – відмінне рішення для приготування найсмачнішої піци
Поєднання функції 3D-Гаряче повітря та потужного нижнього нагріву дозволяє приготувати заморожену піцу за 20 хвилин без попереднього розігріву духовки та розморожування піци. Цей режим ідеально підходить для будь-яких заморожених напівфабрикатів: котлет, млинців, овочів. Все буде приготовлено ретельно та в найкоротші терміни.
Ідеальні результати очищення
Ваша духова шафа злегка забруднена і потребує швидкого очищення? Просто налийте на дно робочої камери духовки приблизно 400 мл води з краплею рідкого миючого засобу та оберіть відповідну програму очищення. Екологічна система очищення розм’якшує залишки, що значно полегшує їхнє подальше витирання.
Делікатний спосіб приготування
Бажаєте заощаджувати енергію під час приготування страв? Ми вдосконалили режим нагрівання Бережне гаряче повітря, яке найчастіше використовується для приготування. Вентилятор рівномірно розподіляє тепло по всій камері духової шафи, що допомагає заощаджувати енергію. При випіканні на одному рівні, наприклад, невеликої випічки, тістечок у формах або тортів на деку, попереднє нагрівання не потрібно.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Класс энергопотребления | A |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Таймер | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-управління | відсутнє |
| Вентилятор охолодження | відсутній |
| Вертел | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 594 x 595 x 548 мм |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ) | 560-568 х 575-597 х 550 мм |
| Газ-контроль | немає |
| Гриль | електричний |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Довідник дверцят | немає |
| Електрозапалювання | немає |
| Керування | механічне |
| Количество программ | 7 |
| Конвекция | немає |
| Кількість стекол дверцят | 2 |
| Метод очистки | гідролітичний (очищення парою) |
| Мощность подключения | 3300 Вт |
| Напряжение | 220-240 В |
| Объем | 66 л |
| Подсветка | немає |
| Потребление электроэнергии | 0.98 кВт/год |
| Потужність грилю | немає даних |
| Программы | гаряче повітря делікатне, гаряче повітря, стандартне нагрівання, піца, нижнє нагрівання, гриль + гаряче повітря, варіогриль великої площі |
| Решітка / Деко | є |
| Термощуп | немає |
| Тип | Электрическая |
| Тип напрямляючих | знімні (дротові) |
| Функція НВЧ | відсутня |
| Функція пароварки | відсутня |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| перемикачі | поворотні утоплювані + сенсорні |
Информация для заказа
- Цена: 15 921 ₴








