
Гібридний інвертор EASUN 48V/230V 10.2 кВт 10200 Вт MPPT 180A WIFI (ISOLAR-SML-V10.2KW), правильна синусоїда,
39 505 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN32361
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
Гібридний інвертор EASUN 48V/230V 10.2 кВт 10200 Вт MPPT 180A WIFI (ISOLAR-SML-V10.2KW) — це багатофункціональний пристрій, що дозволяє перетворювати постійний струм 48 В змінний 220 В. Генерує чисту синусоїду. Без проблем можна підключати будь-які побутові пристрої: казани, холодильники, насоси, телевізори. Система зібрана на основі чотирьох акумуляторів напругою 12 В або з 16 комірками LiFePo4 (літій-іонний акумулятор з фосфатом заліза) кожен з напругою 3.2 В. BMS (Battery Management System) DALY використовується для управління цими акумуляторами, даруючи безпеку та оптимальне використання. Система має можливість швидкої зарядки та може забезпечувати великі пускові струми, що дозволяє використовувати потужні прилади без перебоїв у мережі. Перевага цього пристрою в тому, що його можна запитувати від мережі, сонячних панелей, зарядний струм для АКБ при цьому може становити 180 А. ККД інвертора 93% — показник дуже високий і ц
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Noname |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 14.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумуляторів | без акумуляторів |
| Інтерфейси управління | Wi-Fi, GPRS |
| Габарити | 537х390х130 мм |
| ККД | 0.93 |
| Макс. вхідна потужність | 10.2 кВт |
| Мережа | 1 фаза |
| Напруга підключення батареї | 48 В |
| Номинальная мощность | 10200 Вт кВт |
| Номинальное напряжение | 360 В |
| Параллельное подключение | немає |
| Тип устройства | гібридний |
| Функция ИБП | є |
| Защита | |
| Защита от перегрузки | Да |
- Цена: 39 505 ₴

