
Кавомашина Philips EP5544/50
30 479 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN33061
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
20 рецептів включають напої, які зігрівають душу, такі як еспресо, лате та капучино, а також освіжаючу каву з льодом. Була вдосконалена систему заварювання так, щоб навіть кава з льодом мала такий же вишуканий смак, як і гарячі напої.
Одним натисканням кнопки LatteGo кавомашина автоматично готує кавові напої із шовковисто м’якою молочною пінкою завдяки потужній технології піноутворення в циклонній камері — навіть із можливістю додавати ваші улюблені рослинні замінники молока.
Зробіть будь-яку каву своєю улюбленою за допомогою простих налаштувань регулятора кави, зокрема насиченості, тривалості приготування кавових і молочних напоїв.
Запатентована технологія SilentBrew знижує рівень шуму, щоб ви могли більше насолоджуватися процесом приготування ароматної кави. Завдяки звукоізоляції та безшумному помелу кавомашина працює на 40% тихіше, ніж попередні моделі, і маює сертифікат Quiet Mark.
Систему обробки молока LatteGo можна промити неймовірно швидко: вона складається з двох частин і не має трубок. Її можна промити за 10 секунд під краном або в посудомийній машині. Компанія Philips не пропонує функцію автоматичного очищення, оскільки це потребує додаткового чищення.
Немає потреби чекати, доки машина розігріється. Функція QuickStart дозволяє увімкнути машину та миттєво почати приготування кави. Машина нагріватиметься відповідно до обраного рецепту.
Розкрийте смак кави з допомогою міцної керамічної кавомолки. Надійну керамічну кавомолку можна налаштувати у 12 кроків, щоб отримати дрібний порошок чи суміш грубого помелу.
Інтелектуальна система видобування аромату забезпечує оптимальний баланс між температурою приготування кави та отриманням аромату, зберігаючи температуру води в межах 90–98 °C та регулюючи швидкість потоку води для приготування смачної кави.
Насолоджуйтесь більш насиченим смаком без гіркоти завдяки нашій функції додаткової порції. Ви можете додати її до будь-якого кавового рецепту, окрім випадків використання функції попереднього помелу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Давление помпы | 15 бар |
| Цвет корпуса | Белый |
| Приготовление молочных напитков | Автоматическое |
| Тип кофеварки | Эспрессо |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 8 кг |
| Дополнительные функции | |
| Подача горячей воды | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматическое отключение | є |
| Блокування від дітей | немає |
| Вбудована кавомолка | є |
| Вид | окремостояча |
| Використовувані технології | SilentBrew |
| Віддалене керування | відсутнє |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Дополнительно | немає |
| Знімна варильна група | є |
| Керування | сенсорне |
| Комплектация | кавомашина, фільтр AquaClean, кришка для зберігання LatteGo, тюбик з мастилом, мірна ложка, одноразовий тест жорсткості води, молочна система LatteGo |
| Кількість запрограмованих напоїв | 20 шт |
| Кількість фільтрів | немає |
| Материал корпуса | пластик, метал |
| Можливість програмування | є |
| Мощность | 1500 Вт Вт |
| Одночасне приготування чашок | 1-2 |
| Подогрев чашек | відсутній |
| Приготування напоїв | американо, гаряча вода, еспресо, еспресо лунго, кава крема, рістретто, кава з молоком, лате, капучино, лате макіато, спінене молоко, флет-вайт, холодне американо, холодне лате, холодне капучино, холодне лате макіато, холодна кава |
| Програмування жорсткості води | відсутнє |
| Програмування міцності кави | є |
| Програмування обсягу порції | є |
| Програмування температури напою | є |
| Протикрапельний механізм | відсутній |
| Регулювання висоти дозатора/підставки | є |
| Регулювання мелення | є |
| Резервуар для води | 1.8 л |
| Розміри | 25 х 37 х 43 см |
| Система самоочищення | є |
| Тип используемого кофе | зернова / мелена |
Информация для заказа
- Цена: 30 479 ₴




