
Кавомолка Esperanza EKC001K Espresso, Black, 160 Вт, 50 г, ніж з нержавіючої сталі з двома лезами
511 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN33074
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кавомолка Esperanza EKC001K Espresso - це ідеальний помічник для всіх шанувальників кави та кухонних експериментів.
Переваги кавомолки Esperanza EKC001K Espresso:
- Кавомолка використовує роторний механізм для подрібнення продуктів.
- Esperanza EKC001K Espresso має корпус виготовлений з екопластику чорного кольору, що робить її легкою та зручною у використанні.
- Кавомолка оснащена подвійним ножем з нержавіючої сталі, який дозволяє дуже якісно подрібнювати кавові зерна.
- Керування кавомолкою відбувається механічно.
- Наявність прозорої кришки допомагає комфортно спостерігати за процесом помелу та контролювати ступінь подрібнення кави.
- Модель має зручну ємність для завантаження зерен, що дозволяє за один раз перемолоти до 50 г кави. Це особливо корисно для тих, хто любить свіжу каву.
- Кавомолка має відділення для зберігання електрошнура, що забезпечує зручне зберігання приладу та запобігає заплутуванню шнура.
- Імпульсна функ
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Esperanza |
| Материал | Пластик |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Импульсный режим | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.55 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоблокування | є |
| Відсік для меленої кави | немає |
| Габарити ВxШxГ | 180х85х85 мм |
| Дисплей | немає |
| Дозування порції кави | немає |
| Емкость контейнера | до 50 г |
| Защита от перегрева | немає |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мощность | 151-200 Вт Вт |
| Регулювання ступеня помелу | немає |
| Система помолу | Ножова |
| Таймер | немає |
| Тип керування | механічний |
| Цвет | Black |
Информация для заказа
- Цена: 511 ₴

