Інтелектуальне виявлення без абонентської плати
Завдяки інтелектуальним можливостям виявлення людей/транспортних засобів камери ви отримуватимете точніші повідомлення з меншою кількістю помилкових спрацьовувань, що дозволить вам зосередитися на найважливішому. Все безкоштовно!
3MP Super HD, день та ніч
Камера забезпечує чітке 3-мегапіксельне відео з більш тонкими деталями, тому ви можете бачити, що відбувається навколо вашого будинку. Розслабтеся з упевненістю навіть уночі, оскільки камера записує повністю чорно-біле нічне бачення на відстані до 10 м (33 фути).
Екологічність та зручність використання
Працюючи на сонячній панелі Reolink, яку можна відрегулювати для максимального впливу сонячного світла, Argus Series B320 залишається увімкненою без клопоту з підзарядкою акумулятора. Встановіть камеру за 3 прості кроки для безперервного моніторингу.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | REOLINK |
| Тип камеры | IP |
| Интерфейсы | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Общие | |
| Вес | 360 г |
| Объектив | |
| Тип объектива | Фиксированный |
| Фокусное расстояние | 4 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Аудіо | двосторонній аудіозв'язок |
| Аудіо детекція | немає |
| Визначення номерних знаків | немає |
| Визначення перетину лінії | немає |
| Вулична | Да |
| Дальність підсвічування | 30 м і менше |
| Детектор обличчя | немає |
| Детектор руху | є |
| Диапазон рабочих температур | -10°C~+55°C |
| Додаткові дані | підтримка Google Assistant, Reolink NVR |
| Звукова сигналізація | є |
| Интерфейсы | USB Type-C |
| Класс защиты | IP65 |
| Максимальный объем карты памяти | 128 ГБ |
| Материал корпуса | метал/пластик |
| Нічна зйомка | є |
| Підтримка 4G/LTE | немає |
| Підтримка Wi-Fi | 2.4 ГГц |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Размер матрицы | 1/2.7″ |
| Разрешение | 3 МП |
| Робота від акумуляторних батарей | Да |
| Робота від сонячної батареї | Да |
| Робоча напруга | 5 В |
| Разрешение видео | 2304х1296 |
| Розміри | 71 х 71 х 186 мм |
| Розпізнавання людей/автомобілів | є |
| Світлова сигналізація | немає |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Сповіщення про вторгення в область | є |
| Тип | бездротові |
| Тип подсветки | ІЧ |
| У комплекті | камера, зовнішнє кріплення, кабель USB Type-C |
| Угол наклона | немає даних |
| Угол обзора по вертикали | 48° |
| Угол обзора по горизонтали | 86° |
| Угол поворота | немає даних |
| Форм-фактор | корпусна (bullet) |
| Формат видео | H.264 |
| Цвет | white |
| Чувствительность | немає даних дБ |
Информация для заказа
- Цена: 3 399 ₴






