Аналітика та аларми: відключення мережі; конфлікт IP; незаконний доступ; виявлення руху; відеопідробка; аудіовиявлення; SMD (людина); виключення безпеки
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua Technology |
| Тип камеры | IP |
| Общие | |
| Вес | 440 г |
| Объектив | |
| Тип объектива | Фиксированный |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Аудіо | двосторонній аудіозв'язок |
| Аудіо детекція | немає |
| Визначення номерних знаків | немає |
| Визначення перетину лінії | немає |
| Встроенный микрофон | немає |
| Вулична | Да |
| Дальність підсвічування | 30 м і менше |
| Детектор обличчя | немає |
| Детектор руху | є |
| Диапазон рабочих температур | -40°C~+60°C |
| Звукова сигналізація | немає |
| Класс защиты | IP67 |
| Материал корпуса | Металл |
| Нічна зйомка | немає |
| Підтримка 4G/LTE | немає |
| Підтримка Wi-Fi | немає |
| Підтримка РоЕ | є |
| Размер матрицы | 1/2.8″ |
| Разрешение | 2 МП |
| Робота від акумуляторних батарей | немає |
| Робота від сонячної батареї | немає |
| Робоча напруга | 12 В |
| Разрешение видео | 1920х1080 |
| Розміри | 173.3 х 70 х 70 мм |
| Розпізнавання людей/автомобілів | немає |
| Світлова сигналізація | немає |
| Слот для карт пам'яті | немає |
| Сповіщення про вторгення в область | немає |
| Тип | дротові |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Угол наклона | 90° |
| Угол обзора по вертикали | 54° |
| Угол обзора по горизонтали | 101° |
| Угол поворота | 360° |
| Форм-фактор | корпусна (bullet) |
| Формат видео | H.264/H.265 |
| Цвет | white |
| Чувствительность | 0.01 - 0.09470 лк дБ |
Информация для заказа
- Цена: 3 328 ₴


