
IP камера Reolink E Series E540 (E1 Outdoor)
5 499 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN33122
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Маленька, але розумна
Проста в налаштуванні та легко приховувана компактна камера серії E E540 з інтелектуальною технологією виявляє людей/транспортні засоби/домашніх тварин, забезпечує віддалений зв’язок у реальному часі та пропонує кольорове нічне бачення з увімкненими прожекторами.
Вгору та вниз, вліво та вправо, точне місцезнаходження та відстеження
Ця камера PTZ дозволяє вам бачити світ з усіх боків і може автоматично стежити за людиною/автомобілем/домашньою твариною, що рухається. Слідкуйте за зловмисниками і не залишайте їм місця для укриття.
Примітка: вона відстежує людину/автомобіль/домашню тварину вліво та вправо, але не вгору та вниз
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | REOLINK |
| Тип камеры | IP |
| Интерфейсы | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Общие | |
| Вес | 415 г |
| Объектив | |
| Тип объектива | Моторизованный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Аудіо | двосторонній аудіозв'язок |
| Аудіо детекція | немає |
| Визначення номерних знаків | немає |
| Визначення перетину лінії | немає |
| Вулична | Да |
| Дальність підсвічування | 30 м і менше |
| Детектор обличчя | немає |
| Детектор руху | є |
| Диапазон рабочих температур | -10°C~+50°C |
| Додаткові дані | підтримка Google Assistant, Reolink NVR |
| Звукова сигналізація | є |
| Интерфейсы | RJ-45 |
| Класс защиты | IP65 |
| Максимальный объем карты памяти | 512 ГБ |
| Материал корпуса | Пластик |
| Нічна зйомка | є |
| Підтримка 4G/LTE | немає |
| Підтримка Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Размер матрицы | 1/2.7″ |
| Разрешение | 5 МП |
| Робота від акумуляторних батарей | немає |
| Робота від сонячної батареї | немає |
| Робоча напруга | 12 В |
| Разрешение видео | 2560х1920 |
| Розміри | 90 х 90 х 120 мм |
| Розпізнавання людей/автомобілів | є |
| Світлова сигналізація | є |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Сповіщення про вторгення в область | є |
| Тип | бездротові |
| Тип подсветки | ІЧ/видиме світло |
| Угол наклона | 50° |
| Угол обзора по вертикали | 37° - 68° |
| Угол обзора по горизонтали | 48° - 90° |
| Угол поворота | 355° |
| Фокусное расстояние | 2.8 - 8 мм |
| Форм-фактор | роботизована |
| Формат видео | H.264 |
| Цвет | white |
| Чувствительность | немає даних дБ |
Информация для заказа
- Цена: 5 499 ₴





