
Мобiльний телефон Maxcom MM814 Type-C Green
1 073 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN33548
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мобільний телефон Maxcom MM814 стане вашим незамінним помічником на кожен день. Істотною перевагою MM814 є його виняткова потужність акумулятора на 3200 мА*год та функція Power Bank, що дозволяє за необхідності зарядити інший пристрій. Займайтеся важливими справами, не турбуючись про постійне заряджання телефону. Без нього, здавалося б, стандартних функцій: передачі SMS, дзвінків, ліхтарика, камери – ми не уявляємо свого повсякденного життя.
Набір функцій
Цей телефон створений для зручного користування. А великий та яскравий екран дозволяє зануритися у ваші улюблені фото та відео, тоді як гучний динамік забезпечує гарну прослуховуваність та чіткість мелодій.
Насолоджуйтесь пристроєм максимально довго, адже час очікування MM814 – вражаючі 790 годин, а час прослуховування музики – 25 годин. У телефоні є камера, органайзер, вібродзвінок, гучний зв’язок, підтримка 2-х SIM-карток.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MAXCOM |
| Цвет | Зелёный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| IrDA | немає |
| Wi-Fi | без Wi-Fi |
| Ємність акумуляторної батареї | 3200 мАг |
| Вес | немає даних кг |
| Габарити | 131x57.3x12.9 мм |
| Діагональ дисплея | 2.8" |
| Захист від вологи та пилу | немає |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Максимальний обсяг підтримуваної SD-карти | microSD до 32 ГБ |
| Навігація | немає |
| Объем оперативной памяти | 32 МБ |
| Объём встроенной памяти | 32 МБ |
| Основна камера | 0.08 Мп |
| Протиударний | Нет |
| Разъем для наушников | 3.5 мм Mini-Jack |
| Роз'єм для зарядного пристрою | USB Type-C |
| Роздільна здатність дисплея | 320х240 |
| Розмір SIM-карти | mini-SIM |
| Стандарти зв'язку | 2G (GSM) |
| Тип дисплея | TN |
| Фронтальна камера | немає |
Информация для заказа
- Цена: 1 073 ₴




