
Приставний стіл OfficePro з регулюванням ODM366B Black (ODM366BK)
3 682 ₴
- Немає в наявності
- Код: IN45424
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Завдяки плавному та тихому регулюванню висоти столик Officepro ODM366BK звільняє користувачів від фіксованої робочої зони та підвищує загальну продуктивність. Приховані коліщатка зменшують висоту основи столу, щоб підкочуватися майже під будь-які ліжка, дивани та крісла. Газ-ліфт преміум-класу з механізмом самоблокування забезпечує плавне та легке регулювання висоти та фіксацію висоту. Міцна підйомна колона у поєднанні з надійною металевою рамою підвищує стабільність під час листа або друку. Вбудований отвір для чашки запобігає падінню або вислизанню чашки під час руху.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OfficePro |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 710 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Глибина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувна поліця для клавіатури | немає |
| Висувні ящики | немає |
| Висота | 640-990 мм мм |
| Відкриті полиці | немає |
| Кабельний ввід | немає |
| Матеріал рами | Сталева |
| Матеріал стола. | ДСП, пластик |
| Надставка | немає |
| Величина коліс | немає |
| Підставка під системний блок | немає |
| Регулятор висоти | є |
| Регулятор нахилу | немає |
| Світлодіодне підсвічування | немає |
| Тип | Комп'ютерний |
| Форма | лінійний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 682 ₴










