
Акустична система GamePro RGB GS290 Black
535 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN33596
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Комп’ютерна акустична система із двох колонок може бути чудовим доповненням для вашого робочого місця.
Кожна стовпчик має потужність 3 Вт, що може забезпечити якісний звук для вашого комп’ютера.
Дводюймові динаміки забезпечать якісний звук, що дозволить насолоджуватися високою якістю звуку під час перегляду відео, прослуховування музики чи гри.
Підключення акустичної системи до комп’ютера здійснюється за допомогою кабелю USB та AUX 3.5 мм. Це дозволяє забезпечити зручне з’єднання без потреби живлення від мережі.
7-колірне підсвічування з ефектом переливання може створити чудову атмосферу під час роботи з комп’ютером. Це може бути особливо корисним під час вечірньої роботи чи гри у темному приміщенні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GamePro |
| Количество полос | 1 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мощность | 6 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| 3.5 мм (mini-jack) | є |
| 6.5 мм (jack) | немає |
| AirPlay | немає |
| Bluetooth | немає |
| Chromecast | немає |
| Coaxial | немає |
| Ethernet | немає |
| FM-приймач | немає |
| HDMI ARC | немає |
| NFC | немає |
| RCA | немає |
| S/PDIF | немає |
| USB | немає |
| USB Type-A | немає |
| USB Type-C | немає |
| Wi-Fi | немає |
| XLR / TRS / TS | немає |
| microUSB | немає |
| Інші інтерфейси | немає |
| Аудіо | немає |
| Вага загальна | 0.38 кг |
| Время работы | - |
| Габарити загальні | 119 x 75 x 72 мм |
| Габарити сабвуфера | - |
| Габарити сателітів | - |
| Діаметр динаміків сабвуфера | - |
| Діаметр динаміків сателітів | - |
| Кардридер | немає |
| Комплект поставки | 2 динаміка з кабелями, посібник користувача |
| Кількість колонок | 2 шт |
| Матеріал корпусу сабвуфера | - |
| Матеріал корпусу сателітів | пластик |
| Питание | від USB |
| Подсветка | є |
| Потужність сабвуфера | - |
| Потужність сателітів | 2 х 3 Вт |
| Сабвуфер | немає |
| Співвідношення сигнал/шум | >85 дБ |
| Тип | стаціонарні |
| Формат акустики | 2 |
| Цвет | Чёрный |
| Частотний діапазон сабвуфера | - |
| Частотный диапазон | 150 – 20 000 Гц |
| пульт ДК | немає |
Информация для заказа
- Цена: 535 ₴



