
Корпус GameMax ET-209-NP Black, без БЖ, Midi Tower, ATX/MicroATX/Mini ITX, 2хUSB 2.0 (ET-209-NP)
966 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN33792
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
GameMax ET-209-NP Black — це корпус типу Midi-Tower, який підтримує формфактори материнських плат ATX, Mini-ITX і microATX. Це робить його універсальним вибором для різних конфігурацій. Корпус має універсальний чорний дизайн і чудову збірку, що задовольнить більшість вимог користувачів.
Характеристики GameMax ET-209-NP Black
- Матеріал. Шасі виготовлено із SECC сталі завтовшки 0.4 мм і пофарбовано в чорний колір. Високоміцна сталь забезпечує міцність і довговічність корпусу, а також хорошу акустичну ізоляцію.
- Розмір. З габаритами 175 х 405 х 330 мм цей системний блок підійде до будь-якого інтер'єру. Усередині нього достатньо простору для встановлення сучасних відеокарт завдовжки до 320 мм, і процесорного охолодження заввишки до
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gamemax |
| Форм-фактор | ATX |
| Пользовательские характеристики | |
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок питания | без БЖ |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | немає |
| Кількість відсіків 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | 1 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 150 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 320 мм |
| Місць для вентиляторів | 3 |
| Місць для вентиляторів на бічній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x92 мм |
| Подсветка | немає |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Прозора бічна панель | Нет |
| Розташування БЖ | зверху |
| Тип корпуса | Midi Tower |
| Цвет | Black |
Информация для заказа
- Цена: 966 ₴




